FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Dark Souls III'ün Yeni Oynanış Videosu

0

From Software, Xbox One, PS4 ve  PC platformları için gelecek olan aksiyon RPG Dark Souls III oyunu için Ustream'de yeni bir video yayınlamaya başladı. Videoda yeni dövüş mekanikleri ve oyuncuların oyun sırasında karşılaşacakları boss mücadelelerine yer veriliyor.

14 dakikalık videoda From Software'den Yasunori Ogura oyunu oynayarak Dark Souls III'ün oynanış biçimini göstermiş.

Videoda gösterilenlerden biri Battle Arts(Dövüş sanatları) kullanarak savuşturma ve karşı atak yapmak. Bu yeni dövüş mekanizması ilk olarak Dark Souls III'te tanıtılmaya başlandı. Silahların stilleri her silah eşsizmiş havası yaratıyor ve daha fazla kombat/dövüş yapma olasılığı meydana geliyor.

Oyun karakterinin yeni duruş şekliyle oyuna yukarıdan bakılabilmekte, hızlı ve verimli bir şekilde duruş şekilleri değiştirilebiliyor. Ogura videoda kalkan kullanmak yerine düşmanları kılıcıyla savuşturup yine kılıcıyla hızlı vuruşlar yapıyor. Videonun sonunda Ogura'yı kurtulma ve çalım manevralarına çalışırken görüyoruz. Video oyunculara düşmanlarına nasıl yaklaşacakları ve onlara nasıl atak yapacakları konusunda birden fazla yol gösteriyor.

Dark Souls III 'ün Kuzey Amerika'da Xbox One, PS4 ve PC platformları için 12 Nisan'da çıkması bekleniyor.

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanG2A Oyun Kodu ve Riot Point Çekilişi yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.