FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Sucker Punch'ın Yıldızı Emily Browning, American Gods Kadrosunda

0

Starz ve FremantleMedia Kuzey Amerika, Neil Gaiman'in fantastik romanı American Gods'ın Tv uyarlamasında Emily Browning'in  Laura Moon'u oynayacağını duyurdu.

sab

Browning, Sucker Punch filmindeki Babydoll rolüyle tanınıyor. Gaiman, rolün Browning için büyük bir çıkış olacağını düşünüyor. Shadow Moon'un eşi olan Laura Moon, senaryodaki diğer kişilerden daha aldatıcı ve tehlikeli bir karakter. Laura karmaşık bir karakter ve kocasının hapishaneden çıkışına az bir zaman kala yolculuğa çıkıyor.

Yaratıcılar Bryan Fuller ve Michael Green, Emily Browning hakkında konuşurken aktrisin oynadığı her role büyüleyici bir hava kattığını, Laura Moon'u American Gods'ta olduğundan daha farklı şekillerde canlandırarak bu rolle parlayacağını söylediler.

Baş rollerde Browning'e, Deadwood'un yıldızı  IanMcShane ve The 100'ün yıldızı Ricky Whittle eşlik edecek. IanMcShane'in canlandıracağı Mr. Wednesday ve Ricky Whittle'ın canlandıracağı Shadow Moon karakterleri birlikte daha yaşlı ve geleneksel tanrıları silmek için başlatacaklarıı mücadeleye hazırlanmak ve güç toplamak için yurt dışı bir seyahate giderler.

Program 2017 yılında Starz'da yayınlanacak.

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanVikings 5. Sezon Onayını Aldı yazımıza göz atmak ister misiniz?

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.