Hayran Çizimi IRONHEART, Riri Williams’ı Sinematik Evrene Getirmiş Gibi

Ironheart‘ın çok uzak olmayan bir gelecekte Marvel Sinematik Evrenine dahil edilmesi için çalışmalar olduğuna dair söylentiler devam ediyor. Aşağıda göreceğiniz hoş fan-art, canlı çekim bir filmde bu karakterin nasıl görünebileceğini gösteriyor.

Iron Man, Avengers: Endgame’de Thanos’u durdurmak için Sonsuzluk Taşı’nı kullanarak yapılabilecek en büyük fedakarlığı yaptı ve kendini feda etti. Zırhlı Avenger’ın rolündeki Robert Downey Jr.’ın Marvel filmlerinde sona ulaştığını gördük. Hayranlar başka birinin zırhı alıp alamayacağını merak ediyorlar. Açıkcası Ironheart’ın adı tekrar tekrar duymaya devam ettiğimiz bir isim.

Riri Williams’ın kendi Disney + TV serisini aldığına dair söylentiler var. Kaskın altında Riri veya Morgan Stark olup olmayacağı konusunda çelişkili görüşler olsa da, bu kesinlikle Marvel Cinematic Universe’te çok fazla potansiyele sahip bir karakter.

Şimdi, sanatçı Raf Grassetti sayesinde, live-action Ironheart çizimine bir göz atın. Harika bir fan-art olmuş.

Karakter olağanüstü görünüyor ve kesinlikle ekranda ilgi çekecek. Ironheart, Marvel Universe’deki kısa görev süresi boyunca bir çok kostüm giydi ancak bu seferki kahraman için oldukça iyi bir görünüm.

Sizler Ironheart’ın bu tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtin!