Süper Kahramanlar Koronavirüse Karşı Savaşmak İçin Toplandı

Bu yıl görebileceğiniz en çılgınca animasyon videolarından biri karşınızda. Marvel, DC, Anime, WWE ve daha birçok farklı evrenden karakterler bir araya geldi. Şimdi de koronavirüse karşı savaşıyorlar.

Tüm dünyayı etkisi altına alan bu salgının birçok kişinin ölümüne sebebiyet vermeye devam ediyor. Bizlerse evlerimizde kalarak sağlık görevlilerinin ve hastanelerin yoğunluğunu mümkün mertebe azaltmaya çalışıyoruz. Elbette bu salgın sebebi ile evlerinde kalan birçok sanatçı da anlamlı ve eğlenceli işler çıkarıyor. Bunlardan biri de youtube’da ağırlıkla süper kahraman animasyonları yayınlayan Mightyracoon!  Bu videoda Superman, Iron-Man, Batman, Deadpool, Aquaman, Wonder Woman gibi karakterlerin yanı sıra Sonic, Ninja Kaplumbağalardan Leonardo, John Wick, Terminator gibi çeşitli  filmlerden de karakterler yer alıyor. Özellikle Sonic ve Flash’ın işbirliğini görmek harika. Rick’in zekası ile tüm ekibi yönlendirmesi. Ayrıca Saitama’nın gücünü tekrar göstermesi güzel ayrıntılar. Ve ayrıca John Cena ve Shaggy’i de unutmayalım. 🙂

Belki bilmeyenleriniz vardır, Mightyracoon! kanalında videolar üreten kişinin gerçek adı Saruhan Saral. Yani bir Türk. Eğer bu tür hayran üretimi animasyonları seviyorsanız diğer videolarını da izlemeyi ve kanalına abone olmayı unutmayın.