TOKYO REVENGERS 2. Sezon İçin Fragman ve Yayın Tarihi

tokyo revengers 2. sezon

Tokyo Revengers, Kış 2023 yeni anime yayınları programının bir parçası olarak nihayet önümüzdeki ay 2. sezonu ile geri dönüyor. Serinin ilk sezonu boşlukta bırakıldı ve hayranlar, tüm o büyük ölümlerin ardından herkesin bir şekilde nasıl hayatta kaldığını açıklamak için animenin geri gelmesini sabırsızlıkla beklemekteler. Artık anime yakında ekranlarda olacağına göre, bu merak uyandırıcı sorulara çok ihtiyaç duyulan bazı cevapları almak üzereyiz.

Tokyo Revengers: Christmas Showdown hikayesi, Ocak ayında yurtdışında ilk gösterimini yaparken, animenin arkasındaki ekip ilk bölümden önce yeni açılış tema sekansını göstererek hayranları yeni karakterler, mücadeleler ve daha fazlası için hazırlıyor. HiGE DANdism tarafından seslendirilen “White Noise” başlıklı açılış şarkısını içeren Tokyo Revengers 2. Sezon açılış sekansına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tokyo Revengers 2. Sezon Nereden İzlenebilir?

Kodansha ve Disney arasındaki yeni ortaklığın bir parçası olarak, Tokyo Revengers 7 Ocak’tan itibaren Japonya’da Disney+’ta yayınlanacak. Ne yazık ki Japonya dışında yayınlanması konusu henüz açıklanmış durumda değil, çünkü bu Bleach’deki gibi bir durum olabilir. Bleach, ABD’de ve denizaşırı ülkelerde Hulu üstünde yayımlanmıştı.

Animenin ilk sezonunu şu anda Crunchyroll’da izleyebilirsiniz. Tokyo Revengers 2. Sezon açılış sekansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Fırsat bulduğunuzda yeni bölümleri izleyecek misiniz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

Tokyo Revengers konusu:

Tokyo Revengers adlı manga serisi, Takemichi Hanagaki adlı bir gencin, geçmişte yaşadığı trajik olayları düzeltme çabasını anlatır. Takemichi, Tokyo’da yaşayan bir otobüs şöförüdür ve bir gün, eski sevgilisi Hikari Tachibana’nın öldürüldüğünü öğrenir. Bu haber, Takemichi’nin geçmişine dönüp bu trajik olayı düzeltme çabasına sürükler.

Manga, Shintarō Kago tarafından yazılmıştır ve Kodansha tarafından yayımlanmıştır. Ayrıca, aynı adı taşıyan bir anime dizisi de mevcuttur ve dizi, manga serisinin uyarlamasıdır. Eğer Tokyo Revengers adlı manga veya anime dizisini izlemeyi düşünüyorsanız, uyarlamalar arasında bir sıralama yapmanız gerekmez, ancak manga serisini okumayı tamamladıktan sonra anime dizisini izlemeniz daha iyi olabilir. Bu sıralama, konunun daha iyi anlaşılması için tavsiye edilir ancak zorunlu değildir.