Güney Koreli Vücut Geliştirmeci Demon Slayer’dan Nezuko Cosplay’i ile Viral Oldu

Kimetsu no Yaiba‘da pek çok sevimli karakter var, ancak bunlardan çok azı Nezuko’nun sahip olduğu hayran kitlesine sahip. Yıllar geçtikçe, kadın kahraman hayranların favorisi haline geldi ve internetteki fanlar bu iblisi birçok cosplay ile onurlandırdı. Şimdi de Eunhee Kang isimli vücut geliştirici Nezuko’ya kendi yorumunu kattı. Yani bir Nezuko cosplay‘i yaptı. Kendisi güzellik, beyin ve kas tanımlarını yeniden tanımlıyor.

Aşağıda görebileceğiniz gibi, kendisi Cadılar Bayramı’na Nezuko kılığı ile giriş yapmış. Kang’ın da pek çok kişi gibi Demon Slayer hayranı olduğu ortaya çıktı.

Nezuko Cosplay’i yapılırken ayrıntılar es geçilmemiş

Kang, Nezuko’nun her zamanki pembe-siyah yukatasını giymiş ve kostüm animede gördüğünüze oldukça benziyor. Gördüğünüz gibi Nezuko’nun çoraplarına ve saç fiyonkuna kadar ayrıntılar var. Elbette, Kang’ın cosplayi etkileyici fiziğini de gösteriyor çünkü kadın Güney Kore’nin en ünlü vücut geliştiricilerinden biri. Nezuko’yu zarif olarak bilsek de, bu cosplay ters köşeye yatırıyor. En azından manga veya animeden karakteri tanıyanlar onun bir başka dişi iblis ile yüzleşirken oldukça iri bir forma girdiğini hatırlayabilirler. Belki de bu cosplay size bunu hatırlatmıştır. 🙂

Kang’ın daha fazla çalışmasına göz atmak isterseniz, sportif faaliyetleri il ilgili sık sık paylaşım yaptığı Instagram‘da bulabilirsiniz.