Disney World’deki STAR WARS: RISE OF THE RESISTENCE ‘dan İlk Görüntüler

Rise of the resistance

Uzun zaman önce galaksinin çok ama çok uzak bir yerinde başlayan hikaye ile ilgili birkaç bilgi yayınlandı bugün. Walt Disney World’deki Star Wars: Galaxy’s Edge bölümünde Star Wars: Rise of the Resistance isimli yeni bir tren açılacak ve bu harika tecrübe konuklarını First Order’a karşı olan savaşın içine sokacak. Burada Star Wars filmlerinden tanıdığımız Rey, Kylo Ren, Poe Dameron Finn, General Hux, ve BB-8 gibi karakterler bize eşlik edecek. Star Wars: Rise of the Resistence bizi Batuu’dan bir First Order gemisine götürüp geri getirecek. Çoğu Star Wars hayranının bildiği gibi Disney Star Wars markasını çok önemsiyor ve halkın bu marka ile daha fazla anısı olması için çalışıyor. Eğer gidebilirseniz Florida’daki bu macerayı yakın zamanda deneyebileceksiniz.

Bugün bu yeni deneyim treni ile ilgili yeni fotoğraflar yayınlandı. Aşağıda yeni tren Star Wars: Rise of the Resistence ile ilgili 22 yeni fotoğrafı bulabilirsiniz. Fotoğraflarda trenle ilgili genel görünüş ve o bölge hakkında bilgi edinebilmek mümkün. Poe’nun X-wing’inden First Order gemisi içine doğru olacak olan yolculuk ile ilgili neredeyse her şeyi öğrenebileceksiniz. Eğer siz de çocukluğunuzdan beri Disney World’ü görmek isteyen gerçek bir Star Wars hayranıysanız ve Disney World’e gidip Star Wars ile ilgili gerekli gereksiz her şeyi görmek istiyorsanız bu yeni macera için de paranızı biriktirmeye başlasanız iyi olacak.


Siz de bir Star Wars hayranı mısınız? Disney’in Star Wars markası üzerine çok düşmesi hakkında fikirleriniz veya bu eğlence treni hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.