İzci Alayları, Mobile Legends: Bang Bang x Attack on Titan İşbirliği İçin Toplanın!

Mobile Legends: Bang Bang’de şimdiye kadarki en büyük anime ve manga gişe rekortmeni için bir araya gelin!

Yepyeni Yin, Fanny ve Martis Attack on Titan kostümleriyle heyecan verici bir maceraya atılın!

Mobile Legends: Bang Bang’de Titan Formunu ve çok yönlü hareket kabiliyetine sahip teçhizat savaşını deneyimleyin!

Ünlü çevrimiçi çok oyunculu savaş arenasında (MOBA) “Eren” rolünde Yin, “Mikasa” rolünde Fanny ve “Levi” rolünde Martis devasa Titanlar tarafından yutulmamak için mücadele edecekler!

Mobile Legends: Bang Bang

Yeni işbirliği, oyuncuların hem İzciler tarafından kullanılan çok yönlü hareketlilik donanımını hem de Titan formunu deneyimlemelerini sağlayacak! Attack on Titan hayranları aynı zamanda oyun içinde gişe rekorları kıran animeden seçilmiş orijinal seslendirmelerle kendilerini oyuna kaptırabilecekler!

Yeni kostümlere ve daha fazlasına erişmek için, ödül kazanma garantili (kostüm, emote vb.) Mobile Legends: Bang Bang x Attack on Titan Çekiliş Etkinliği’ne katılın!

Dünya çapında 140 Milyondan fazla satış hacmiyle Attack on Titan, ünlü ve ödüllü mangaka Hajime Isayama tarafından geliştirilen popüler bir Japon manga serisidir. İnsanlığın duvarlarla çevrili olduğu ve onları devasa insan yiyen Titanlardan koruyan küçük şehirlerde yaşamaya zorlandığı bir dünyada geçen manga, Eren ve arkadaşlarının özgürlük arayışının hikayesi etrafında dönüyor.

Takım çalışması ve stratejiyi birleştiren Mobile Legends: Bang Bang, arkadaşlıkları en büyük teste tabi tutan ve aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların en büyük takım olma hedeflerinde benzer silah arkadaşları bulmalarını sağlayan 5’e 5 bir oyundur ve bugüne kadar 1 milyardan fazla yükleme ile dünya çapında yaygın bir şekilde oynanmaktadır.

Daha detaylı bilgi için resmi MLBB Türkiye Instagram sayfasını takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/mobilelegendsgamestr/

Mobile Legends Hakkında: Bang Bang

Mobil Legends: Bang Bang, toplulukları takım çalışması ve strateji yoluyla bir araya getiren, dünya çapında en popüler mobil Çevrimiçi Çok Oyunculu  Savaş Arenası (MOBA) oyunudur. Bir milyardan fazla yükleme ve 105 milyon aktif aylık kullanıcı sayısıyla ödüllü oyun 80’den fazla ülkede en çok oynanan ilk 10 oyun arasında yer almaktadır. Asya Pasifik bölgesinde geniş bir erişime sahip olan Mobile Legends: Bang Bang, geniş bir küresel e-spor varlığı ile tam 139 ülkede mevcuttur.

Mobile Legends: Bang Bang Espor Hakkında

2017 yılında kurulan Mobile Legends: Bang Bang Espor, oyuncuların Esporcu olma hayallerinin peşinden gitmeleri ve uluslararası Espor ekosistemindeki fırsatlardan faydalanabilmeleri adına hizmet veren bir platformdur. MLBB Espor artık Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Latin Amerika’da düzenlenen MPL serisi de dahil olmak üzere birçok lige sahip!

MOONTON Games Hakkında

2014 yılında kurulan MOONTON, oyun geliştirme, yayınlama ve Espora adanmış küresel bir oyun şirketidir. Dünya çapında 1500’den fazla çalışanı bulunan şirketin Endonezya, Malezya, Singapur, Filipinler, Latin Amerika, Hong Kong ve Çin anakarasında ofisleri bulunmaktadır. Dünya çapında birçok sansasyonel mobil oyunu başarıyla piyasaya sürmüş ve 30’dan fazla ülkede hükümetler ve e-spor organizasyonlarıyla uzun vadeli ilişkiler kurmuştur. Mobile Legends: Bang Bang ise şirketin şu andaki yıldız oyunu olmakla beraber, dünya çapında da lider mobil çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası (MOBA) oyunudur.

Medya İletişim Bilgileri

Kelly Chiew, Yurtdışı Halkla İlişkiler Müdürü

kellychiew@moonton.com