Liam Hemsworth ‘The Witcher’ın 4. Sezonunda Henry Cavill’in Yerini Alacak

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth, The Witcher dizisinin 4. sezonunda Henry Cavill’in yerini alacak ve Netflix serisinde Rivialı Geralt rolünde göreceğimiz ikinci aktör olmuş olacak.

Bu hamle, 2023 yazında geri dönecek olan dizinin üçüncü sezonunun öncesinde geldi. Ayrıca Dört bölümden oluşacak bir ön hikaye serisi olan The Witcher: Blood Origin 25 Aralık 2022’de başlıyor.

Bu hafta başında Superman rolüyle geri döneceğini açıklayan Cavill, dizinin ilk üç sezonunda doğaüstü yaratıkların belalısı Rivia’lı acımasız Geralt’ı canlandırmıştı.

The Witcher, insanların, elflerin, cadıların, cücelerin ve canavarların hayatta kalmak ve gelişmek için savaştığı ve iyi ile kötünün kolayca tanımlanamadığı uçsuz bucaksız bir dünyada üç bireyin iç içe geçmiş kaderlerinin hikayesidir.

Liam Hemsworth henry cavill

En çok Açlık Oyunları serisinde başrol oynamasıyla tanınan Hemsworth, son olarak Quibi draması Most Dangerous Game‘da rol aldı.

Dizide Lauren Schmidt Hissrich showrunner ve baş yapımcı. Tomek Baginski, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub ve Jarosław Sawko da yapımcılık görevini üstleniyor.

Liam Hemsworth ve Henry Cavill Rol Hakkındaki Görüşlerini Paylaştı

Cavill şunları söyledi: “Rivialı Geralt olarak yolculuğum hem canavarlar hem de maceralarla doluydu ve ne yazık ki 4. sezon için madalyonumu ve kılıçlarımı bırakacağım. Benim yerime, fantastik Bay Liam Hemsworth Beyaz Kurt rolünü üstlenecek. En büyük edebi karakterlerde olduğu gibi, Geralt’ı canlandırmak için harcadığım zamana saygı duyarak ve Liam’ın bu en büyüleyici adamı nasıl ele alacağını görmek için heyecanla meşaleyi devrediyorum. Liam, bayım, bu karakterin harika bir derinliği var, içine dalmanın ve neler bulabileceğinizi görmenin tadını çıkarın.”

Liam Hemsworth ise şunları ekledi: “Bir Witcher hayranı olarak Rivialı Geralt’ı oynama fırsatı beni çok mutlu etti. Henry Cavill inanılmaz bir Geralt oldu ve bana dizginleri teslim ettiği ve macerasının bir sonraki bölümü için Beyaz Kurt’un kılıçlarını almama izin verdiği için onur duyuyorum. Henry, yıllardır senin hayranınım ve bu sevilen karaktere kattıklarından ilham aldım. Doldurmam gereken büyük botlar olabilir ama The Witcher dünyasına adım atacağım için gerçekten heyecanlıyım. “

Siz bu değişiklik hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.