Dwayne Johnson, BLACK ADAM ve SUPERMAN’i Karşılaştırmak İçin Bir Planı Olduğunu Belirtti

Son haftalarda Henry Cavill’in DCEU’daki Superman’i ile ilgili bir şeyler döndüğü ortaya çıktı. Tüm işaretler Black Adam‘ın yıldızı Dwayne Johnson‘ın Warner Bros’ta bazı torpiller yaparak aktörü rolüne geri getirdiğini gösteriyor. Johnson hem bu filme hem de parçası olduğu DCEU’ya yardımcı olacağını biliyor.

The Rock’dan Black Adam ve Superman Açıklaması

Johnson bu DC filminin basın turunda soruları yanıtlarken sık sık Superman’in adını andı. Ancak Cinema Blend ona planının Black Adam ile Superman’i karşı karşıya getirecek bir film olup olmadığını açıkça sordu.

black adam ve superman
Johnson, Black Adam ve Superman ‘i Karşılaştırmak İstiyor.

Aktör “Kesinlikle,” diye onayladı. “Bu adamın bütün amacı bu. Bunu sorduğunuz için teşekkür ederim. Bir süredir DC Evreninde yeni bir dönemin başlamak üzere olduğunu söylüyordum. Bununla kastettiğim yepyeni bir karakterin tanıtılmasıydı. Bu bir devam filmi değil veya mevcut bir fikri mülkiyet değil. Bilirsiniz işte, Black Adam! İki yıl önce dünyanın onun kim olduğuna dair hiçbir fikri yoktu.”

Black Adam ve Superman sorusunun sorulduğu röportajın tamamı

“Biz biliyorduk ama dışarıdaki kitlenin geri kalanı bilmiyordu. JSA’yı tanıtmak, DC evreninin o yeni dönemini tanıtmak. Ama aynı zamanda ‘Bu DC Evreninde yeni bir dönem’ derken kastettiğim şey hayranları dinlemekti, ve hayranlara istediklerini vermek için elimizden geleni yapıyoruz.”

“Belki ileride bir gün – ki bunu profesyonel güreşte de yaşadım – onlara her zaman istediğinizi veremeyebilirsiniz. Ama onları dinlediğimizi her zaman bileceksiniz. Ve bu durumda, sizinle konuştuğumuz şeyle ilgili olarak, dinliyordum ve yıllardır hayranlara hitap etmek istiyordum. Çünkü birilerinin çıkıp bu kişilere hitap etmesini ve ‘Hey, sizi duyuyoruz’ demesini bekliyordum.”

“Sonunda, aylar yıllara dönüştükten sonra, geldiğimiz noktaya ulaştık,” diye devam etti. “Ve şimdi tüm amaç ve niyet bu yeni dönem, yeni zaman. Şimdi bunu inşa edelim.”

Johnson burada kelimelerini dikkatle seçiyor ama Superman’in Black Adam’da kesinlikle görüneceğinden eminiz.

Man of Tomorrow(Superman) olmazsa film elbette zarar görmez ama Johnson hayranların hayal kırıklığına uğrayacağını bilecek kadar anlayışlı. Black Adam’a yeşil ışık yakılmadan önce de bu karakterler arasında bir beyazperde savaşından söz ediliyordu ve tüm işaretler bunun artık gerçeğe dönüştüğünü gösteriyor.

Black Adam 21 Ekim’de sinemalarda gösterime girecek.

Siz ne dersiniz, sinemada Black Adam ve Superman’i savaşırken görmek hoş olmaz mı?

fanzade.com editörü