Into the Night 3. Sezon Hakkında Bildiğimiz Her Şey

into to the night

‘Into the Night’, Netflix’in dikkat çekici dizileri arasında yer alıyor. Dizinin ilk iki sezonu sona erdi. İkinci sezon finali açık bir son ile bitti. Bu nedenle Into the Night 3. sezon merakla bekleniyor. Dizi, aynı zamanda dizinin yapımcısı olarak çalışan Jason George tarafından yazıldı ve yapıldı. George, D.J Talbot, Tomek Baginski ve Jacek Dukaj ile birlikte çalışıyor. ‘Into The Night‘ Jacek Dujaj tarafından yazılan 2015 Polonya bilimkurgu romanı ‘The Old Axolotl‘dan esinlenilmiştir. Dizi, Netflix’te yayınlanan ilk Belçika orijinal dizisi olarak tarihe geçti.

Into The Night’ın ilk sezonu 1 Mayıs 2020’de prömiyerini yaptı. İzleyicilerin dikkatini çekti. Ancak, dizi ucu açık şekilde sona erdi, haliyle izleyicilerin daha fazlasını istemelerine neden oldu. Netflix hayranların isteklerini duydu ve diziyi ikinci sezon için yeniledi.

Dizinin ikinci sezonu tam bir başarıydı, milyonlarca yeni hayran yarattı ve hayranlardan gelen incelemelerde tam not aldı. Peki, bu başarının ardından üçüncü sezonu bekleyebilir miyiz?

İşte ‘Into the Night’ 3. sezonuyla ilgili son gelişmeler.

Into the Night 3. Sezon Olacak mı?

Netflix ise ‘Into the Night’ın 3. sezon için henüz onay vermedi. Dizinin ikinci sezonu 8 Eylül 2021’de platforma gelmişti. Netflix’in izleyici sayılarını değerlendirmek için genellikle zaman ayırdığını biliyoruz, bu nedenle yenileme konusunda hafif bir gecikme zaten bekleniyor.

Konu açısından, ikinci sezon bir açık şekilde sona erdi, bu da hikayenin bir sezon daha devam edeceğine dair harika bir işaret.

Daha fazla ayrıntı beklerken, ‘Into the Night’ın denizaltında geçen Türkçe bir spin-off’u ‘Into the Deep (Yakamoz S-245)’i izlemediyseniz izlemenizi öneririz. Tolga Karaçelik‘in Umut Aral ile yönetmen koltuğunda ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde olduğu dizi, 2022 Temmuz ayında Netflix’e geldi.

Into the Night 3. Sezon Konusu Nedir?

Önceki sezonda, hayatta kalanlar bir NATO sığınağına sığınırlar. Güneşin ölümcül ışınlarından korkmaktadırlar. Hayatta kalanlar, yaklaşan bir çatışmayı ve yavaş yavaş azalan erzak gibi diğer sorunları çözmek için sığınaktaki askeri personelle ittifak kurdular. İkinci sezon sona ermeden önce, dizi güneş ışığından kurtulan bir fareden bahsetti. Horst ve Laura ilk sezondan bu yana güneşte hayatta kalıp kalamayacaklarını görmek için fareleri serbest bırakıyorlardı. Su gibi buzun da güneşin ölümcül ışınlarına karşı koruma sağlayabileceğini düşünüyorlar. Dizinin 3. sezon için yenilenmesi halinde hayatta kalma arayışı devam edecek.

into the night 3. sezon
Into the Night 3. sezon merakla bekleniyor

Into the Night 3. Sezon Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Netflix’in “Into the Night” dizisi yenilenirse, ana oyuncu kadrosu büyük olasılıkla geri dönecek.

Bu isimler,

Sylvie Bridgette Dubois rolüyle Pauline Etienne
Stefano Cassetti, Terenzio Matteo Gallo rolünde
Ayaz Kobanbay rolünde Mehmet Kurtuluş
Mathieu Daniel Douek rolünde Laurent Capelluto
Laura Djalo rolünde Babetida Sadjo

Jakub Kieslowski rolünde Ksawery Szlenkier
Richard – Rik – Mertens rolünde Jan Bijvoet
Horst Baudin rolünde Vincent Londez
Zara Oblonskaya rolünde Regina Bikkinina
Ines Melanie Ricci rolünde Alba Gaia Bellugi
Osman Azizi rolünde Nabil Mallat
Dominik Oblonsky rolünde Nicholas Alechine
Thea Bessit rolünde Emilie Caen
Türk Araştırmacı olarak Kıvanç Tatlıtuğ

Into the Night 3. Sezon İçin Resmi Bir Fragman Var mı?

Henüz bir fragman yok. Şimdilik 2. sezondan resmi fragmanı aşağıda görebilirsiniz. 3. sezon resmi fragmanını hazır olduğunda buraya bırakacağız.