Fortnite’ta METALLICA Rüzgarı!

Efsanevi heavy metal grubu olan “Metallica” Fortnite sahnesine çıkıyor.
İşte detaylar….

Efsane grup iki gün boyunca altı farklı konserle oyuncularla buluşacak. Fortnite’ta bu anlara tanıklık etmek isterseniz, Metallica 22 Haziran Cumartesi 21:00, 23 Haziran 00:00, 06:00, 17:00, 21:00 ve 00:00’da sahneyi sallamak için hazır olacak.

Sadece Konser mi? Elbette Hayır

Neler var diye gelin bir bakalım

Premium Ödül Hattı’ndaki James HetfieldKirk Hammett ve Robert Trujillo kıyafetleri kazanabilirsiniz. Premium Ödül Hattı’nı satın aldığınız an Lars Ulrich kıyafetini kaparsınız. Fortnite Festival 4. Sezon, 13 Haziran’da v30.10 güncellemesi çıktığında gelecek.

James, Lars, Kirk, ve Robert’ın LEGO tarzlarına ulaşabileceksiniz.

Fortnite Festival’in Metallica görevlerini tamamlayarak James’in ESP Snakebyte Gitarı ve Robert’ın Warwick M72 Bası ödüllerini açarsınız ve bu sıralı görevler 21 Temmuz 2024’e kadar oyunda kalacak. 

Battle Royale Adası’na Ride the Lightning gitarları geliyor! Bir tanesini kullanarak gökyüzünde takım arkadaşlarınızın kullanabileceği bir yıldırım kıvılcımı oluşturup . İniş yaparken rakiplerinizin üzerine yıldırım gibi düşerek öldürebilirsiniz. Bu gitarı yerden ve sandıklardan bulabilirsin!! Ayrıca Battle Royale’in Metallica görevlerini tamamlayarak bir ifade ve bir yükleme ekranı da kazanabileceksin. Kıyafetler , araba çıkartmaları kaplamalar ve daha fazlası seni Fortnite’ta bekliyor olacak.

Hangi şarkıları satın alabileceğine de bir bakalım

Ben şimdiden çok beğendim. Yorum sizde, nasıl buldunuz ?