LOVE DEATH + ROBOTS 3. Sezonu Yayımlandı

Netflix yapımı olan Love Death + Robots serisinin 3. sezonu sonunda yayımlandı. Öncelikle seriyi bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse, her bölümü birbirinden bağımsız kısa filmlerden oluşan bir derleme seriden bahsediyoruz. Bazı bölümleri anime çizimleriyle, bazı bölümleri çok daha pastel bir tema ve çizimle, bazı bölümleri batı animelerinin çizim tarzlarıyla ve bazı bölümleri de live action tarzında olan, her bölümü farklı konu ve temaları işleyen ilginç bir yapımdan bahsediyoruz. Bunların ortak yanları ise serinin adından da anlaşılacağı üzere, her bölümün aşk, ölüm veya robotlardan oluşması. Kısacası bu üç konudaki ilginç kısa film yapımlarından derlenen bir seri olarak düşünebilirsiniz.

Love Death + Robots 3. Sezonu Yayımlandı

Bölümlerinin tamamı kısa filmlerden oluştuğu için yaklaşık 8-20 dakika arasında süreleri değişmekte. Kısa sürelerine rağmen neredeyse bütün bölümleri çoğu filmin saatlerce anlatamadığı kadar şey anlatmakta.

Merak edenleriniz için yeni sezonun fragmanını buraya bırakıyorum…

Spoiler vermeden kısaca bahsetmek gerekirse ilk sezonun bir bölümünde laboratuvar ortamında geliştirilen bir yoğurdun dünyaya hükmetmesini anlatıyor. Başka bir bölümde ise bir çiftin buzluklarındaki medeniyetten bahsediyor. Bunlar ve daha çok daha farklı bölümleri bulunan serimizin fantastik, bilim kurgu, dram, anime, aksiyon ve komedi seyircisi olan herkese hitap ettiğini düşünüyorum.

Her bölümü hakkında yazılar yazılabilecek bir seri olmasına rağmen yazımı daha fazla uzatmadan sizleri serimizi izlemeye davet ediyorum.

İyi seyirler, iyi eğlenceler…