BARBARELLA’nın Yıldızı Sydney Sweeney Film Hakkında Umutlarını Paylaştı

barbarella

Madame Web’in yıldızı Sydney Sweeney, başrolünü ve yapımcılığını üstleneceği Barbarella yeniden çevriminden(reboot) beklentilerini açıkladı. Aktris, 1960’larda Jane Fonda tarafından ikonlaşan kıyafetleri giymek istediğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Madame Web‘in yıldızı Sydney Sweeney’nin Sony Pictures’ın yakında gösterime girecek Barbarella yeniden çevriminde başrolü üstleneceği açıklandı. Euphoria oyuncusu aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenecek ve tüm işaretler onun bu yapım hakkında oldukça tutkulu olduğunu gösteriyor.

Sweeney, filmle ilgili umutlarını paylaştığı yakın tarihli bir röportaj sırasında bunu doğruladı ve selefinin rolle yaptıklarını göz önünde bulundurarak yaşaması gereken çok şey olduğunu kabul etti.

“Jane Fonda… inanılmaz, ikonik bir karakter yarattı,” “Ve umuyorum yeni bir nesle daha fazlasını vererek onun yerini doldururum – kıyafetleri, bilimkurgu, hikayenin eğlencesi- Bu yüzden dört gözle bekliyorum.”

Sweeney, Barbarella’nın Kostümünü Giyecek mi?

Bugün Hollywood’da görev alan en güzel yıldızlardan biri olarak kabul edilen Sweeney, başarılı bir isim diyebiliriz. Ancak kadroya girdiği andan itibaren, pek çok Barbarella hayranı onun o ikonik, müstehcen kıyafetleri giyip giymeyeceğini merak etti ve şu an itibariyle durum gerçekten de böyle olacak gibi görünüyor.

barbarella sy

Orijinal Barbarella filmi 1968 yılında gösterime girmiş ve o zamandan bu yana kült bir klasik haline gelmiştir. Açıkçası bunun “erotik” bir bilimkurgu filmi olmasını beklemiyoruz, ancak benzer şekilde müstehcen ve alaycı olacağını tahmin ediyoruz. Bununla birlikte, Sweeney’in yapımcılığını da üstlendiği filmin kadın kahraman için güçlendirici bir macera olmasını umuyoruz.

Stüdyo tarafından herhangi bir yazar ya da yönetmen açıklanmadığı için bu reboot henüz çok erken aşamalarında. Yanı sıra bir çıkış tarihi konusunda da bir haber yok. Ancak Sony’nin Sweeney’i sevdiği açık, zira bu haber Şubat 2024’te gösterime girecek Madame Web’de başrolü kapmasından kısa bir süre sonra geldi.

Barbarella yıldızıyla yapılan röportajın tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz: