Jijou Wo Shiranai Tenkousei Ga Guigui Kuru Mangası Anime Oluyor

Yayıncı Square Enix, çarşamba günü Taku Kawamura‘nın yazdığı Jijou Wo Shiranai Tenkousei Ga Guigui Kuru mangasının animeye uyarlanacağını duyurdu. Manganın resmi web sitesinde ek olarak animenin ana oyuncu kadrosu, yapım ekibi, fragmanı ve animenin 2023 yılında çıkacağı belirtildi.

Jijou Wo Shiranai Tenkousei Ga Guigui Kuru

Jijou Wo Shiranai Tenkousei Ga Guigui Kuru Animesinin Kadrosu

Yeni gelecek anime serisinin yönetmenlik koltuğunda Naruto serisinin de birkaç bölümünü yönetmiş olan Shigenori Kageyama oturuyor.

Animenin karakter tasarımlarını Chikashi Kadekaru, müziklerini ise Toshio Masuda yapacak.

Jijou Wo Shiranai Tenkousei Ga Guigui Kuru Mangasının Yayın Süreci

Taku Kawamura, komedi mangasını Mayıs 2018’de Gangan Joker dergisinde serileştirmeye başladı. Square Enix, 12. cildi 22 Temmuz’da, 13. cildi ise 22 Kasım’da piyasaya sürmeyi planladı. Square Enix mangayı geçen yıl temmuz ayında İngilizce olarak lisansladı ve ilk 2 cildi 2’si 1 arada çok amaçlı araç olarak 7 Mart’ta yayınlayacak. Square Enix ayrıca mangayı Manga UP‘ta dijital olarak yayınlıyor.

Jijou Wo Shiranai Tenkousei Ga Guigui
Jijou Wo Shiranai Tenkousei Ga Guigui Kuru

Hikayesi

Ana karakterimiz Nishimura Akane, sınıfın kara koyunu konumundadır ve sınıf arkadaşlarının ona sataşmadığı bir gün bile yoktur. Sınıfta yeni gelen öğrenci Takada Taiyou ise Nishimura‘ya neden böyle davrandıklarını anlamaz. Açık sözlü ve sevecen bir karaktere sahip olan Takata Taiyou, kasvetli bir yaşam süren Nishimura Akane‘yi kasfetli günlerinden kurtarabilecek mi?

Anime ilginizi çektiyse buyurun ilk fragmana yönlendireyim sizi. İyi seyirler dilerim.