Kaguya Sama: Love Is War Anime Filminin Fragmanı Yayınlandı

Kaguya Sama: Love is War animesinin resmi web sitesi, tam adı Kaguya Sama Wa Kokurasetai: First Kiss Wa Owaranai olan anime filmi için yeni bir fragman yayınladı.

17 Aralık’ta Japonya’da gösterime girecek olan film, sinemalarda gösterime girdikten sonra Japon televizyonlarında yayınlanacak.

Kaguya Sama
Kaguya Sama Wa Kokurasetai: First Kiss Wa Owaranai

Love Is War Animesinin yayın hikayesi

Yazar Aka Akasaka Kaguya-sama: Love is War mangasının ilk televizyon animesi Ocak 2019’da gösterime girdi ve 12 bölüm olarak yayınlandı. Aniplex of America, diziyi Hulu, Crunchyroll ve FunimationNow‘da yayınladı. Şirket ayrıca animeyi Blu-ray Disc‘te de yayınlamayı ihmal etmedi.

Serinin üçüncü sezonu olan Kaguya sama Wa Kokurasetai: Ultra Romantic, 9 Nisan’da gösterime girdi. bir saatlik son bölümü 24 Haziran’da yayınlandı ve bölüm sonunda ilk olarak yeni anime filmi duyuruldu.

Love is War animesinin yeni filmi, animenin üçüncü sezonunun bitiminden sonrasını anlatacak.

Kaguya Sama: Love İs War

Kaguya Sama Love Is War Serisinin Hikayesi

Ülkedeki en yüksek notlara sahip olduğu için bir dahi olarak kabul edilen Miyuki Shirogane, prestijli Shuchiin Akademisi’nin öğrenci konseyinin başkanı olarak güzel ve zengin başkan yardımcısı Kaguya Shinomiya ile birlikte çalışmaya başlar. Zaman geçtikçe ikili, herhangi bir romantik ilişki içinde olmamalarına rağmen öğrenciler tarafından genellikle mükemmel bir çift olarak görülmeye başlar.

Ancak gerçek bilinenden farklıdır. Miyuki ve Kaguya birlikte çok fazla zaman geçirdikten sonra ikisi birbirlerine karşı hisler geliştirdiler. Ne yazık ki ikisi de aşkını itiraf etmeye istekli değildir, çünkü ana karakterlerimiz bunu yapmanın bir zayıflık işareti olacağını düşünüyorlar.

Animenin hikayesi ilginizi çekti mi? Eğer cevabınız evet ise sizi yeni gelecek filmin fragmanıyla baş başa bırakıyorum. İyi seyirler dilerim.