CIVIL WAR II İlk Sayıya İlk Bakış

Marvel Evreni’ne savaş Haziran’da, 2016’nın dünyayı sallayan çizgi romanları etkinliğiyle geliyor ve raflardaki yerini dopdolu bir sayı olarak alacak. Marvel geçtiğimiz günlerde fanlara,, ünlü yaratıcılar  Brian Michael Bendis ve David Marquez’in CIVIL WAR II #1’i için ilk bakış açısından bir şans sundu. Invincible Iron Man’in sevilen yaratıcı ekibi, kahramanın başka bir kahramana karşı olduğu başka bir hikaye yarattılar ve böylece Marvel Evreni ikiye bölündü.

Civil War 2’nin Konusu

Ulysses geleceği sezebilme yeteneğine sahip genç bir Inhuman’dır. Yeni yeteneği, süper insanların bulunduğu toplulukta karmaşa yaratmaktadır. Topluluktakiler, Ulysses’i tehlike gerçekleşmeden engellemek için kullanmak ya da geleceği olduğu gibi bırakmak konusunda kendi aralarında ikiye bölünmüşlerdir. Ulysses yeni yetenekleriyle Marvel Evreni’nde kaos yaratırken savaş çanları çoktan çalmıştır. Şimdi taraf seçme zamanı, Iron Man’in tarafında mı olacaksınız yoksa Captain Marvel’ın mı?

civil war2

Marvel Evreni’nin kahramanları öngörü adaletiyle geleceği mi değiştirecekler yoksa yarını mı koruyacaklar? Yaşamlar değişecek. Kahramanlar düşecek. Dünya, 1 Haziran’da gerçekleşecek çizgi roman etkinliğinde, CIVIL WAR II #1’i konuşacak!