Valkyrie Drive: Mermaid Hakkında Bazı Haberler

Valkyrie Drive Mermaid animesinin açılış temasını Hitomi Harada, kapanış temasını ise Mikako Izawa ve Yuka Iguchi yapacak.

Valkyrie Drive televizyon anime serisi Mermaid için resmi web sitesinde tanıtım videoları yayınlanmaya başladı.

Pazar günü  kadrosunu yeniden göreceğiz ve  Hitomi Harada açılış şarkısı olan Overdrive’ı icra ederken, Yuka Iguchi ve Mikako Izawa ise karakterleri olan Mirei and Mamori olarak kapanış şarkısı Ultra Super Hyper Miracle’ı icra edecekler.

Bu güzel seksi savaş aksiyonu animesi 5 yapay ada üzerine kuruldu. Mamori Tokonome isimli bir kız bu adalardan birine transfer olur. Adanın ismi Mermaid’dir. Mamori saldırıya uğradığı bir sırada, onu Mine isimli adaya yeni transfer olmuş bir başka kız kurtarır. Düşman durmak bilmez ve bu ikili köşeye sıkışır. Tüm umutlarını kaybettikleri bir anda Minei Mamori’yi öper ve Mamori bir anda kılıca dönüşür. Minei kılıcı kullanmaya başlar ve düşmanlarına karşı atak başlatır.

Valkyrie Drive Mermaid ‘in Konusu

Anime konusu: Anime ”Güzel kız seksi savaş eylemi” ne dayanan beş yapay ada üzerinde geçmekte. Mamori, bu adalardan birine transfer olmuş bir deniz kızıdır. Mamori saldırıya uğradığında, Mirei adında yeni transfer olan bir kız onu kurtarır. Ancak düşman durmaz ve ikisini köşeye sıkıştırır. Hiç umutlarının kalmadığını düşündükleri sırada Mirei, Mamori’yi öper ve Mamori bir kılıca dönüşür. Daha sonra Mirei kılıcı kullanıp düşmanlarına karşı bir karşı saldırı başlatır.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: LGBTİ+ Animeler ve Anime Karakterleri