Sailor Moon Crystal 3. Sezon Başlama Tarihi ve Tema Şarkıları

Sailor Moon yapımlarının resmi web sitesi, Pretty Guardian Sailor Moon Crystal 3. sezon Tv anime serisi için, ilk yayın tarihini ve  tema şarkısı sanatçılarını açıkladı. Seri ilk gösterimini 4 Nisan’da Tokyo MX’te yapacak ardından Sun TV, TVQ Kyushu Broadcasting, TV Hokkaido, TV Aichi ve BS11’da da yayınlanacak.

sailor moon crystal 1

Serinin “New Moon ni Aishite” (Fall In Love With The New Moon) isimli açılış şarkısını  Etsuko Yakushimaru  seslendirecek. Yakushimaru daha önceden, Space Dandy, The Tatami Galaxy ve Ground Control to Psychoelectric Girl serilerinin kapanış şarkılarını, Penguindrum, Natsu no Arashi! Akinai-chū ve Arakawa Under the Bridge serilerinin de açılış şarkılarını seslendirmişti. Yakushimaru ayrıca geçen Nisan’da piyasaya sürülen ve Sailor Moon Crystal animesinden esinlenilen karakter şarkıları albümünde bir şarkı seslendirmişti.

Sailor Uranus’ü seslendiren Junko Minagawa ve  Sailor Neptune’ü seslendiren Sayaka Ohara serinin kapanış şarkısı “eternal eternity” i seslendirecek. Her iki şarkının single CD’leri 27 Nisan’da piyasaya sürülecek.

Resmi web sitede serinin ilk tanıtım videosu da yayınlanmaya başladı.