KFC Japonya Baharda Pokémon Karakterlerini Sunacak

Bazı fast food satış yerleri baharın müjdecisi olarak erik ve kiraz çiçeklerini içeren çiçek odaklı ikramlar sunuyorlar. KFC ise sıcak ayları Pokémon ile karşılamaya hazırlanıyor. 17 Mart’tan itibaren Japonya’daki mağazalarda yerini alacak olan bu ikramlıklara göz atabilirsiniz.

KFC_pokemon_ミニバナー_20160204再々入稿

Herhangi bir içecekle birlikte ekstra US$1.67 ödendiği taktirde Straw figürlerine sahip olabiliyorsunuz. Straw haricinde, 6 adet daha figür bulunuyor; ( sol üstten saat yönünde) Keromatsu (Froakie), Harimaron (Chespin), Fokko (Fennekin), Ninfia (Sylveon), Pikachu, ve Yancham (Pancham).

ce pokemon kfc 3

Eğer hepsine birden sahip olmak isteyenler 2.500 yen karşılığındaki “Complete Pack” ‘i satın alacak. Paket orijinal bir taşıma çantası içeriyor ve içinde tüm straw figürleri, ekran standı ve ücretsiz içecek kuponları bulunuyor. Yine 17 Mart’ta kartondan yapılmış özel oyun setleri de sunulacak. Bu setler çeşitli Pokémonlara Poké Ball atarak onları yakalamayı sağlıyor.

HPDS  KFC_pokemon_ミニバナー第2弾_20160127+ol

Her oyun paketi sokak ortamında ya da ormanda bulunan 16 karakteri içeriyor.

Ve eğer 21 Nisan’dan itibaren yıllık düzenlenen “Altın Hafta” tatil dönemine denk gelindiği takdirde 4 parça Colonel’in çıtır kızarmış tavukları, biraz Crispy Strips ve  sınırlı sayıda üretilen Pikachu ile süslenmiş tabak altlıklarını içeren bir kovaya uygun fiyata alabiliyorlar.

Japonya’da olan bu imkanların, ülkemizdeki fast food dükkanlarına da uğramasını isterdik açıkcası 🙂