FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

One Piece Mangası VS. Four Emperors Başlıyor

0

Shueisha'nın Weekly Shonen Jump dergisi bu yılın 17. sayısında, 4 Nisan'da piyasaya sürülecek 18. sayıda, Eiichiro Oda'nın One Piece mangasında "VS. Four Emperors Arc" hikayesine başlanacağını duyurdu. 17 sayıda, "Yeni bir efsaneyle perde açılıyor, kaçırmayın!" denildi. Ayrıca önümüzdeki hafta çıkacak sayıdaki görsel de ön izleme niteliğinde yayınlandı. Görselde;'' Sanji'nin kurtarılması sırasında, Luffy'nin grubu….'' yazısı yer alıyor. Derginin 17. sayısında One Piece yer almadı.

One Piece Mangası VS. Four Emperors

Derginin 17. sayısında, 18. sayının kapağının One Piece olacağı ve yeni bölümün açılışa özel renkli sayfalı olacağı da açığa çıktı.

Oda, One Piece 'i 1997 yılında yayınlamaya başladı ve manga 30'dan fazla ülkede piyasaya sürüldü. Shueisha , 28 Aralık'ta manganın 80. derlenmiş cildini yayınladı ve 81. derlenmiş cildi 4 Nisan'da yayınlanacak.

One Piece Kuzey Amerika'da Viz Media tarafından piyasaya sürüldü.Şirket, manganın  77. derlenmiş cildini 2 Şubat'ta yayınladı ve 78. derlenmiş cilt 3 Mayıs'ta satışta olacak.

Önceki yazımız olan Seven Deadly Sins İçin 4 Haftalık Özel TV Anime Yayını Yapılacak yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.