Love Live! Powerpuff Girls Ortak Sergisi Açılıyor

Love Live! Powerpuff Girls Ortak Sergisi Japonya’da açılıyor.

The Powerpuff Girls’ün Japon televizyonlarındaki ilk gösteriminin 15. yılını kutlamak için bir etkinlik planlanıyor. Etkinlikte Parco Müzesi’nde yer alan Shibuya Parco binasının 3. katında özel bir işbirliği ile hazırlanan sergi yer alacak. Serginin başlığı “Love Live! meet The Powerpuff Girls” olacak ve ayrıca the Love Live! School Idol Project ürünleri de satışa sunulacak.

Love Live! Powerpuff Girls
Love Live! Powerpuff Girls

Craig McCracken tarafından yaratılan Amerikan animasyon televizyon serisinin Tokyo Tv’de ki ilk bölümü Ekim 2001’de yayınlandı.

The Powerpuff Girls

Sergide The Powerpuff Girls‘den esinlenilen μ’nun VA biriminin orijinal Amerikan çizgi roman tarzındaki çizimleri sergilenecek. Ayrıca Love Live‘in 5 yıllık geçişi anlatılacak. Sergide çizimlerle ilgili çeşitli ürünler satışa sunulacak. Girişin ücretsiz olduğu etkinlik, Shibuya’da 20 Kasım ile 7 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Etkinlikler daha sonra Hiroshima (12-27 Aralık), Sapporo (Ocak 22-Şubat 7) ve Nagoya (11-28 Şubat) şehirlerinde devam edecek.

Love Live! Powerpuff Girls ortak sergisinin epey ilgi çekeceği aşikar. Japonya’ya yolu düşenler olursa bu sergiyi kaçırmasın deriz.

[button color=”” size=”” type=”square” target=”” link=”https://www.crunchyroll.com/anime-news/2015/10/29/love-live-and-the-powerpuff-girls-collaborative-exhibition-to-be-held-at-shibuya-parco”]Kaynak: Crunchyroll[/button]