FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Live-Action Detective Pikachu Filmi Geliyor

0

Ünlü Pokemon Pikachu, Sherlock olmaya karar vermiş.

Detective Pikachu beyaz perdeye geliyor.  Legendary Entertainment'in geliştireceği live-action film konuşan Pikachu etrafında dönecek ve prodüksiyona 2017'de başlaması planlanıyor. Film ekibiyle ilgili bir duyuru henüz yapılmadı.

Legendary Entertainment haberi, film hakkındaki birkaç detayla birlikte bir basın açıklamasıyla duyurdu. Basın açılamasında, ''Hikayenin detayları şimdilik saklı tutulacak.'' dendi. Legendary filmin yapımcılığını Pokemon Company ile birlikte üstleniyor. Japonya'da filmi, Godzilla'nın arkasındaki efsanevi stüdyo Toho Studios dağıtacak, Universal ise tüm dünyaya dağıtım yapacak.

Dedektif Pikachu ilk olarak, bu yılın başlarında sadece Japonya'da piyasaya sürülen kısa bir Nintendo 3DS oyununda tanıtılmıştı. Çoğu Pokemon'un aksine Dedektif  Pikachu insanlarla konuşabiliyor, genellikle huysuz ve kahveyi çok seviyor. Oyunun Amerikan sürümü henüz gerçekleşmemesine rağmen Pokemon fanları karakteri sevdiler ve oyun İngilizce olarak seslendirildiğinde karakteri  Danny DeVito'nun seslendirmesini istiyorlar.

Kaynak: Thewrap

Önceki yazımız olan No Game No Life Animesinin Filmi Geliyor yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.