Kizumonogatari II: Nekketsu-hen Filminin Uzun Fragmanı Yayımlandı

Kizumonogatari II: Nekketsu-hen’den yeni fragman geldi bile.

Kizumonogatari anime filmlerinin resmi web sitesi,  Kizumonogatari II: Nekketsu-hen için geçtiğimiz günlerde uzun bir reklam videosu yayımladı.

Film Japonya’da 19 Ağustos’ta  117 sinemada gösterilmeye başlandı ve ilk haftasında Japon gişesinde 8. sırada yer aldı. Film hala Japon sinemalarında gösteriliyor. AkibaFest, 15 Ekim’de Los Angeles’ta filmin Kuzey Amerika’daki ilk gösterimini yapacak.

İlk film  Kizumonogatari Part 1: Tekketsu, Japonya’da 8 Ocak’ta gösterime girmişti. Filmi Aniplex of America, ABD’de Şubat-Mart aylarında gösterdi. İlk film Kanada’da ise 28 Ağustos’ta gösterime girdi.

Üçüncü ve son film Kizumonogatari III: Reiketsu-hen,Japonya’da 6 Ocak 2017’de gösterime girecek.


Kizumonogatari II: Nekketsu-hen (Long PV) paylaşan: pKjd

SHAFT stüdyolarının yapımcılığını üstlendiği üçlemenin şef yönetmeni Akiyuki Simbo. Filmin karakter tasarımlarını Akio Watanabe ve Hideyuki Morioka yapıyor. Filmin yönetmeni ise Tatsuya Oishi.

 

 

Kizumonogatari, Bakemonogatari’nin öncesinin anlatıldığı NisiOisin’s Monogatari kitap serisinin üçüncü cildi. Hikayede, hikayenin kahramanı Koyomi’nin vampir bir kız tarafından dönüştürüldükten sonra normal yaşama dönme macerası anlatılıyor.