“Batman: Hush ve A Death In The Family” İçin Animasyon Filmler Gelebilir

DC iki yeni animasyon serisi daha getirebilir gibi görünüyor

Batman: Hush ve A Death in the Family bir sonraki animasyon filmleri için mi hazırlanıyor? Kanada 2016 Fan Expo panelinde Mark Hamill ve Kevin Conroy tam olarak buna dikkat çektiler.

batman hush a death in the family animasyon filmleri

Etkinlikteki hayranlara yönelik soru-cevap bölümünde, direkt DC film bölümüne bağlı hangi yapımın Warner Bros. Animation’da geliştirme aşamasında olduğunun sorulması üzerine Conroy Hamill’e dönerek; ”Hush’a ne dersin?” diye sordu. Doğal olarak bu seyirciden tepki aldı. Ardından Mark Hamill’in Conroy’a,”Peki sen  A Death in the Family’ye ne dersin?” diye sormasıyla tepkiler iyice arttı.  Conroy ve Hamill seyircilere şaka mı yaptı yoksa Jeph Loeb’in Hush’ı ve Jim Starlin’in A Death in the Family’si için animasyonlaştırılmış uyarlama çalışmalarına başlandı mı netliğe kavuşmadı.

Geçtiğimiz SDCC’de DC Animasyonlaştırılmış filmleri duyuruldu ve Justice League Dark, Teen Titans: The Judas Contract ve orijinal Bruce Timm imzalı  Batman ve Harley Quinn’den oluştuğu açığa çıktı. Hush ve Death in the Family’nin önümüzdeki DC Animated DTV ‘de olup olmayacağını bekleyip göreceğiz.

Kaynak: Comicbookmovie