Justice League vs. Teen Titans’ın İlk Görseli Ve Seslendirme Kadrosu

TV Insider, Justice League vs. Teen Titans‘ın ilk görselini yayınladı. Ayrıca animasyonun etkileyici seslendirme kadrosu da duyuruldu : Jon Bernthal (The Walking Dead, Daredevil) iblis Trigon’u, Taissa Farmiga (American Horror Story) ise onun kızı Raven’ı seslendirecek. Diğer Titanları seslendirecek olan isimler de, Jake T. Austin (Blue Beetle), Brandon Soo Hoo (Beast Boy), Kari Wahlgren (Starfire), Shemar Moore (Cyborg), Sean Maher (Nightwing) ve  Stuart Allan (Robin) olarak açıklandı.

Justice League vs. Teen Titans

Justice League üyelerini ise, Jason O’Mara (Batman), Jerry O’Connell (Superman), Rosario Dawson (Wonder Woman) ve Christopher Gorham (Flash) seslendirecekler.

Justice League vs. Teen Titans, Alan Burnett ve Bryan Q. Miller’ın orjinal senaryosundan uyarlanarak Sam Liu tarafından yönetildi. Filmin Blu-ray, DVD ve Digital HD’si bu baharda çıkacak. Hikayede Robin, kendisinin uçarı hareketleri sonucunda Justice League  görevi başarısız olunca, Titanlarla çalışmak için gönderilir. Genç takım, League ‘i ele geçiren ve dünyaya egemen olmak isteyen Trigon’la yüzleşmek zorunda kalır.