Arnavutluk Polisi Hasta Çocuklar İçin Süper Kahraman Kostümleri Giydi

Herkesin kendi yüksek teknolojili zırh kostümünü yapacak ya da kendi Batcave’ine sahip olacak kadar geniş imkanları yok ya da herkes radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılacağı şanslı bir kazayla karşılaşacak kadar talihli değil.  Ama bu, insanların hayatında bir farklılık yaratamayacakları anlamına gelmiyor. Süper kahraman kostümleri ile çocukların karşısına çıkan polislerin haberi bu.

albanian-police-surprise-2-Polisler, itfaiyeciler ve sağlıkçılar her gün fark yaratıyorlar ama BoredPanda’nın haberine göre  onlar 1 Haziran’da daha büyük bir ölçekte sihirlerini konuşturmaya karar verdiler. 1 Haziran aynı zamanda ailelerin ve arkadaşların bir arada vakit geçirip eğlendiği Uluslararası Çocuk Günü’ydü. Ama bazı çocukların yapabilecekleri bir şey yoktu ve Arnavutluk Polis Teşkilatı ve Özel Kuvvetler grubu da kendi elleriyle bir şeyler yapmaya karar verdiler. Bölgedeki çocukları, ikonik süper kahramanlar Spider-Man, Batman ve Iron-Man gibi kostüm giyinerek ve kendi binalarına tırmanarak şaşırtmayı başardılar. Ayrıca üzerlerinde, ’’Sizler bizim kahramanımızsınız.’’ yazan özel rozetler dağıttılar. Binanın etrafına toplanan seyirciler, o anları kameraya çekmeye çalıştılar ve çocuklar oldukça minnettar görünüyorlardı.

albanian-police-surprise-5

albanian-police-surprise-3-

Süper Kahraman Kostümleri polisler

albanian-police-surprise-4-

Arnavutluk Polis Teşkilatı, kendi Facebook sayfalarından o anların fotoğraflarını paylaştılar; Spidey camdan cama duvarda tırmanıyor, bir memur Batman peleriniyle kalabalığı etkiliyor . Ayrıca o an yakalanan bazı görüntüleri de Youtube videosu olarak paylaşmışlar.