Pati Şeklinde PC Faresi Üretiliyor. Evcil Hayvan Sevenlere Müjde!

Eğer açık görüşlü evcil hayvan politikası olan bir ofiste çalışmıyorsanız bu mesai saatleriniz boyunca bir hayvanın arkadaşlığından yoksun kalacaksınız demektir. Japon bir  tasarımcı ekibi bunun bir yolunu bulmuş. Bu “pati şeklinde pc faresi” ile, bir yavru köpeğin patisi ya da bir kedi yavrusunun rahatlatıcı mırıltılarının benzerine kavuşacaksınız.

pati 3

Pnitty Mouse‘un söylenmesi zor ismi “puni puni” ifadesinden geliyor. Puni Puni Japonca’daki yansıyan seslerden ve memnuniyet verici içtenlik hissi anlamında kullanılıyor. Pnitty Mouse, yukardan ve önden bakıldığında tombul bir patiyi andırıyor.

pati 5

Pnityy Mouse’un duygusal iyileştirici iyashi güçleri, üstten görünenle sınırlı değil. Asıl çekiciliği onu ters çevirdiğinizde ortaya çıkıyor.

pati 4

Altında 5 adet pembe ped ortaya çıkıyor. Sadece görünüşleri şirin olmayan bu pedler, dokunduğunuzda altı aylık kedi ya da köpek yavrusuna dokunuyormuş gibi hissetmenizi sağlamak için tasarlanmış.

pati şeklinde pc faresi

Pnitty Mouse’u henüz bir mağazadan satın alamazsınız çünkü tasarımcılar hala kitle fonlaması sitesi olan Makuake’de çevresel üretim için para toplamaya çabalıyorlar. Bu yazı yazıldığı esnada, yani kampanyanın 52. gününde hala gerekli paranın (8,330$) %20’sini toplamış durumdalar.