SPY X FAMILY 2. SEZON Ve Seri İçin Yeni Bir Film Yolda

spy x family 2. sezon

Yayınlanmaya başlandığı günden beri dünya çapında popüler olmuş Spy X Family serisi için Jump Super Stage, pazar günü serinin ikinci sezonunu ve bir anime filmini duyurdu. Film, aynı zamanda orijinal karakter tasarımlarından sorumlu olan Tatsuya Endou‘nun yazdığı yepyeni bir hikayeyi konu alacak. Spy x Family 2. sezon ve filmin 2023 yılında prömiyeri yapılması planlanıyor.

Spy-x-Family
Spy X Family

Spy X Family Mangasının Yayın Süreci

Tatsuya Endou, aksiyon komedi türüne sahip Spy x Family isimli mangasını Mart 2019’da Shounen Jump+ web dergisinde yayınlamaya başladı. Ekim ayında onuncu cildi yayınlanan manga serisi toplam 26,5 milyon kopya satışıyla büyük bir başarıya imza atmış durumda.

VIZ Media, Eylül 2019’da Shounen Jump platformunda mangayı İngilizce olarak yayınlamaya başladı ve sekizinci cildi 30 Eylül’de yayınladı. Dokuzuncu cildin gelecek yıl 31 Mart’ta yayınlanması planlanıyor.

spy x family 2. sezon anya
Spy x Family 2. sezon merakla bekleniyor

Spy X Family Serisinin Hikayesi

Yozlaşmış politikacılar, çılgın milliyetçiler ve diğer savaş çığırtkanı güçler, komşu ülkeler Ostania ve Westalis arasındaki ince barış cilasını sürekli olarak tehlikeye atıyor. Entrikalarına rağmen, ünlü casus ve kılık değiştirme ustası “Alacakaranlık“, hiçbir çocuğun savaşın dehşetini yaşamak zorunda kalmaması umuduyla birbiri ardına tehlikeli görevleri yerine getirir.

Alacakaranlık, aldığı bir görevden dolayı saygın bir psikiyatr olan Loid Forger takma adını kullanır ve kendine yeni bir aile kurar. Amacı ünlü politikacı Donovan Desmond hakkında istihbarat toplamaktır.

Görevi için Anya adında bir evlat edinen ve suikastçı Yor Briar ile evlenen Alacakaranlık büyük planını böylece hayata geçirir. Alacakaranlığın yeni amacı kızı Anya‘yı girilmesi çok zor olan Eden Academy‘e kaydettirip Anya ile Donovan Desmond‘un oğlu olan Damian Desmond ile yakınlaştırıp Donovan Desmond‘a yaklaşmaktır.

Spy X Family

Siz Spy X Family serisini seviyor musunuz? Spy x Family 2. sezon ve filmi için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayınız.