Yu-Gi-Oh! The Dark Side of Dimensions Yeni Tasarımları

Shonen Jump gelecek hafta yayınlanacak sayısında, Yu-Gi-Oh! The Dark Side of Dimensions anime filminin 2016’daki 20. yıl dönümü için, Junko Takeuchi’nin seslendirdiği Mokuba Kaiba, Rica Matsumoto’nın seslendirdiği Ryo Bakura, Hidehiro Kikuchi’ nın seslendirdiği Hiroto Honda, Hiroki Takahashi’nın seslendirdiği Katsuya Jonochi ve Maki Saito’nın seslendirdiği Anzu Masaki’nin döneceğini duyurmaya hazırlanıyor.

yugioh

Çıta hiç bu kadar yükselmemişti, rekabet hiç bu kadar ateşli olmamıştı ve riskler asla böyle büyük değildi. Tek bir yanlış hareket oyunu bitiriyor. Yapılan onlarca işin yanı sıra Yu-Gi-Oh! The Dark Side of Dimensions’ın orijinal yaratıcısı dünya çapında fenomen Kazuki Takahashi yeni tasarımlar ve yepyeni bir hikaye sunuyor. Takahashi’nin ustaca hikayeleştirdiği uzun zamandır beklenen animenin en sevilen karakterleri Yugi Muto, Seto Kaiba ve onların sadık arkadaşları Joey Wheeler, Tristan, Taylor Téa Gardner ve Bakura geri dönüyorlar.

Film, Shueisha’s Weekly Shonen Jump dergisinde 1996-2004 yılları arasında yayınlanan, Kazuki Takahashi’nin yazıp-çizdiği 343 bölümlük orijinal mangasında yaşananların sonrasını anlatacak.

seto kaiba
seto kaiba
yugi mutou
yugi mutou
yugioh darkside of dimensions poster