Tokyo Ghoul Live-Action Filminden İlk Görsel Yayınlandı

Sui Ishida’nın karanlık ve fantastik manga serisi Tokyo Ghoul live-action filmine dair ilk görsel yayınlandı. 28 yaşındaki oyuncu Masataka Kubota, Ken Kaneki rolünde olacak. Kendisi ayrıca 2015 yapımı Death Note TV serisinde Light Yagami’yi oynayan bir isim.

Tokyo Ghoul Live-Action yapımının ilk görseli aşağıda. Masataka Kubota’yı  Ken Kaneki’nin maskesini takmışken görmekteyiz.

Ayrıca, uluslararası alanda takdir edilen Japon tasarımcı,  Masanori Morikawa bu yapımda yer alıyor. Kendisi KISS ve Lady Gaga’nın sahne kostümlerini üretmiş bir isim. Ayrıca Morikawa şu sözleri de söyledi “Ben de Tokyo Ghoul manga serisinin büyük bir hayranıyım, bu yüzden bana bu fırsatı verildiği için  minnettarım. Maskeler ve kostümler filmde yeniden tasarlandı. Tokyo Ghoul mangasının hayranlarının beğeneceğini umuyoruz. “

Masanori Morikowa
tokyo ghoul maske tasarımı
Tokyo Ghoul Maske Tasarımı Çizimleri

Bildirildiğine göre, bu live-action yapım, 36 yaşındaki yönetmen Kentaro Hagiwara’nın ilk uzun metrajlı filmi olacak. Kendisi çoğunlukla müzik videoları ve TV reklamlarında çalıştı. Eylül ayında dağıtılacak olan film, Japonya’da 2017 Yazında çıkacak.