Suicide Squad Yönetmeni Gotham City Sirens’den Bahsetti

Ekibin çekirdeğinin çizgi romanlardakine göre çok değişmeyeceğini belirten Suicide Squad yönetmeni David Ayer, yaklaşmakta olan film Gotham City Sirens’den Harley Quinn, Catwoman ve Poison Ivy’yi içeren bir görüntüyü Twitter’ında paylaştı.

Gotham City Sirens, Harley, Catwoman ve Poison Ivy (Harley’nin kız arkadaşı) oynadığı bir çizgi roman dizisinin adı.  Önceki söylentiler filmin Birds of Prey (Battle Girl / Oracle Barbara Gordon tarafından yönetilen ve bazen Catwoman’ın rol aldığı bir süper kahraman ekibi)olarak adlandırılabileceğini öne sürdü. Fakat  Sirens, Ayer’e Suicide Squad’ın Harley’sini geliştirmek için daha fazla imkan sunuyor.

Zaten yükselen bir yıldız olan Robbie, Suicide Squad filmindeki başarısıyla takdir topladı. Yakın zamanda IMDb’in yılın en büyük yıldızı seçildi ve Eleştirmenlerin Seçimi Ödülünü kazandı.

Önceki Batman filmlerinde Uma Thurman, Poison Ivy’i(Batman & Robin), Michelle Pfeiiffer(Batman Returns) ve Anne Hathaway’de (The Dark Knight Rises) Catwoman’ı oynamıştı. Ayrıca Halle Berry’nin oynadığı bir solo Catwoman filmi de vardı.

Senaryo yazarı ise Tomb Raider’ın yeniden yapımı ve Sherlock Holmes 3’ü için senaryo yazan Geneva Robertson-Dworet.

Warner Bros, Suicide Squad ile yakaladığı büyük gişe başarısından sonra yeni yapımlarla da adından söz ettirmek istiyor. Ayrıca Will Smith’in oynayacağı solo Deadshot filmi de son zamanlarda gündeme gelmiş durumda.

Bakalım Warner Bros, İntihar Timi filminden sonra aynı başarıyı Gotham City Sirens gibi filmlerle yakalayabilecek mi?