FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Gintama, Live-Action Filmin Ardından Büyük Sürprizlerle Gelecek

0

Sevilen manga ve anime serisinin live-action sonrasındaki içerikleri ile ilgili sürprizler var.

Weekly Shonen Jump dergisinin 42. sayısı, Gintama yapımı için; "Live-action film uyarlamasının ardından önümüzdeki sayı oldukça şaşırtıcı ve büyük duyurularla gelecek.'' şeklinde bir açıklama yaptı. Dergi Temmuz ayında, 2017 için  Hideaki Sorachi'nin mangasının live-action film uyarlamasını doğrulamıştı.

gintama-1

Sorachi mangayı 2004 yılında yazmaya başladı ve manga kısa sürede Japonya'da en çok satanlar arasına girdi. İlk 23 cildi Viz Media İngilizce olarak yayımladı. Shueisha, Ağustos ayında Japonya'da manganın 65. cildini yayımladı. Temmuz ayında manganın final hikayesine başlandı.

Manga 2006'da başlayan ve aralıklarla 2013'e kadar devam eden bir Tv anime serisine ilham kaynağı oldu. Son Gintama TV anime serisi 2015 Nisan'ında başladı ve Mart ayında bitti. Crunchyroll seriyi Japonya ile aynı anda yayımladı. Manga, 2013 yılında gösterime giren Gekijōban Gintama Kanketsu-hen: Yorozuya yo Eien Nare filmi de dahil olmak üzere iki anime filme uyarlandı ayrıca çeşitli OVA'lara da ilham verdi.

Önceki yazımız olan Gundam'ın Yaratıcısı Tomino, Koutetsujou no Kabaneri'yi Sorguluyor yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.