Charlotte Sergisi ve Özel Bölüm

Her şeyin olabileceği alternatif dünyada ergenliğin anlamı, süper güçlere sahip olmak. Jun Maeda’nın Charlotte‘u Temmuz’un başlarında ekranlarda fırtına gibi esmeye başladı. Ünlü trajik hikayesi, mükemmelce yazılan farklı karakterleriyle oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Doğal olarak  bir sanat sergisinin yapılması da kaçınılmazdı.

18-30 Ağustos arasında Tokyo’daki  Akihabara UDX’te sergi gerçekleşti. Sergide, özgün KEY çizimleri, hikâye panoları, karton kesimler, cosplayerlar, ve hatta Ayumi’nin ünlü omurice sosu da yer aldı.

 Anime-Exhibit-in-Tokyo-Anime-Center-1

Görsel roman yapımcısı KEY’in 2010 yılındaki Angel Beats’inden sonra Charlotte ikinci anime oldu.

 -Anime-Exhibit-in-Tokyo-Anime-Center-2

Animenin yapımcısı, 2016 yılı Mart ayında çıkacak olan animenin Blu-Ray/DVD versiyonunun içinde hiç yayınlanmamış olan özel bir bölümün olacağını doğruladı. Geçmişte Angel Beats!  için de aynı uygulama gerçekleşmişti.

 Anime-Exhibit-in-Tokyo-Anime-Center-3

 Anime-Exhibit-in-Tokyo-Anime-Center-4 Charlotte-Anime-Exhibit-in-Tokyo-Anime-Center-5 Charlotte-Anime-Exhibit-in-Tokyo-Anime-Center-6 Charlotte-Anime-Exhibit-in-Tokyo-Anime-Center-7  a-Anime-Exhibit-in-Tokyo-Anime-Center-8 Charlotte-Anime-Exhibit-in-Tokyo-Anime-Center-9  Anime-Exhibit-in-Tokyo-Anime-Center-10

[button color=”” size=”” type=”square” target=”” link=””]Kaynak: Crunchyroll[/button]

Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni