Assassination Classroom 2. Sezon 7 Ocak’ta Yayınlanacak

Assassination Classroom 2. Sezon bomba gibi geliyor. Bu yılın 53. Sayısında Shueisha’s Weekly Shonen Jump dergisi, Yusei Matsui’nin Shonen Jump hiti Assassination Classroom (Ansatsu Kyoushitsu) Tv animesinin 2. sezonunun, 7 Ocak 2016’da, Fuji TV ve Kansai TV’de yayınlanmaya başlayacağını duyuracak. Yeni bölümler Perşembe geceleri ekrana gelecek. Seri Tokai TV, BS Fuji gibi başka kanallarda da yayınlanacak.

Assassination Classroom 2. Sezon

Animenin 2. sezonu için bir reklam videosu yayınlandı.

Animenin ilk sezonu Ocak ayında, 2015 Kış anime sezonunda yayınlandı. İlk sezon 22 bölümü kapsayan iki kurdan oluşuyordu. 20 Haziran’da yayınlanan ilk sezonun son bölümünde 2. sezonun geleceği de açığa çıktı.

Assassination Classroom Kısa Tanıtım:

Assassination Classroom, Yusei Matsui’nin hem yazıp hem de çizdiği bir Japon manga serisi. Shueisha’s Weekly Shonen Jump 2012 yılında mangayı serileştirdi, serinin İngilizce lisansı da Viz Media’da bulunuyor. Mart 2015 itibariyle serinin Japonya’da 10 milyon kopya ile beraber 13 tankobon cildi yayınlandı .

Assassination Classroom /Ansatsu Kyoushitsu’un özeti:

3-E sınıfı öğrencilerinin bir görevi vardır: Mezuniyetten önce öğretmenlerini öldürmek. Ayı parçalayan öğretmen yılsonuna kadar öldürülmediği takdirde dünyayı yok edeceğine dair yemin etmiştir. Bu uyumsuz sınıf, belki de sahip olup olabilecekleri en iyi öğretmeni nasıl öldürecek?

Assassination Classroom 2. Sezon hakkında haberleri almak için bizi takip etmeye devam edin