VENOM 2: Tom Hardy, Cletus Kasady ‘nin İlk Fotoğrafını Paylaştı

Carnage geri geliyor.

Venom 2’nin yıldızı Tom Hardy, gösterimi bu yılın sonuna doğru olacak olan, ve büyük ihtimalle R-rated (+18) olarak çıkacak olan devam filmi ile ilgili bir fotoğraf paylaştı. Seri katil Cletus Kasady olarak filmde oynayacak olan Woody Harrelson‘u fotoğrafını hesabından paylaştı.

IGN‘in haberine göre filmin başrol oyuncusu Pazartesi günü Instagram’daki paylaşımıyla, hayranlarına parlak renkli ipler ve bir kafatası benzeri kolye takan yeni filmin kötü yıldızını tanıttı. Cletus Kasady’nin çizgi romanda olduğu gibi kızıl saçlarının olduğunu ve Venom filmindeki bir sahnede de gördüğümüz gibi düzgün kesilmiş olduğunu görmüş olduk.

Hardy bu sahne arkasından gelen görüntüyü iki basit kelime ile açıkladı: “Merhaba Cletus.”

Cletus Kasady
Cletus Kasady

Bu karakterin hayranları Venom filminin bazı sahnelerinde Harrelson’un Carnage alter-ego’su ile tanışmışlardı. Eddie Brock’un kilit altında tutulan bu katil ile konuşmak için San Quentin Eyalet Hapishanesini ziyaret ettiği sahnesini hatırlarsınız. Bu katilin gözleri Eddie’ye kilitlendiğinde, Cletus hapishaneden kaçacağını ve “katliam (carnage)” olacağını söylemişti.

Gelen haberlere göre, Shriek serbest bırakıldıktan sonra bu dengesiz mahkum ile güçlerini birleştirmeye planlıyor. Çizgi romanlarda sık sık Carnage’in müttefiği ve sevgilisi olan karakteri Naomie Harris’in canlandıracağı söylendi. Shriek “Maximum Carnage” çizgi serisinde karşımıza çıktı.

Venom 2‘de ayrıca Tom Hardy ve Michelle Williams’ın sırasıyla Eddie Brock ve Anne Weying karakterlerine hayat verdiklerini göreceğiz. ;

Siz de bizim gibi heyecanla Venom 2’yi bekleyenlerden misiniz?

fanzade.com editörü