BILL & TED FACE THE MUSIC İle İlgili Haberler Var

Tarihin en sevilen tembelleri bu yaz Bill & Ted Face the Music’in yayınlanmasıyla beyaz perdeye geri dönüyor.

Keanu Reeves ve Alex Winter, hayranlarının ilk fragmanın çıkışını beklediği Bill & Ted‘in üçüncü filmi için tekrar bir araya geldiler. Fragman yakında çıkacak, ancak o zamana kadar Bill ve Ted’in bazı yeni görüntüleri ile yetinmeliyiz. Onları en son gördüğümüzden beri biraz yaşlandılar ama bu daha az eğlenceli olacak anlamına gelmiyor.

Salı sabahı, Empire Ted Face the Music’ten yeni bir görüntü yayınladı. İkilinin tam olarak ne için giyindiğine dair bir ipucu yok, ama belki de bir düğünde gösteri yapacak gibi görünüyorlar. Kıyafetlerinin sebebi ne olursa olsun, herkes Reeves ve Winter’ın smokinleri ile harika göründüğünü kabul etmeli.
Face the Music, Bill ve Ted için zor bir macera olacak. İki arkadaşın tüm evreni kurtarabilecek bir şarkı yazmak için bir saatten biraz fazla zamanları olacak.

Dean Parisot, “Bir saat on sekiz dakikaları var. Yani başları belada olacak. Ve tüm olanları anlamak ve çözmek için her yeri gezip her şeyi yapmaları gerekecek.”

Bill & Ted Face the Music’in sinopsisini aşağıdan okuyabilirsiniz:

“William’ın zamanda yolculuğu çok zor olacak. Yine de rock and roll’u yerine getirmek için, orta yaşlarındaki bu en iyi arkadaşlar gelecekten gelen bir ziyaretçi tarafından insanlığı sadece şarkılarının kurtarabileceği konusunda uyarılacak. Ve böylece yeni bir maceraya başlayacak. Macera boyunca kızları ve ikili bir grup tarihsel karakterden ve birkaç müzik efsanesinden dünyalarına ve evrene uyumu getirecek olan şarkıyı bulmak için yardım isteyecekler. ”

 

fanzade.com editörü