JURASSIC WORLD 3: Yeni Bir Bebek Dinozorumuz Var

Jurassic World 3

Yumurtadan yeni bir bebek çıktı

Jurassic World 3 filmi yönetmeni Colin Trevorrow klasik dinozor filmi serisinin bir yeni üçlemedeki yeni filminde yer alacak olan ufak tefek, tarih öncesinden kalma yeni yıldızının fotoğrafını paylaştı.

Yapımcı Pazartesi günü Twitter‘dan hayranlarına yeni dinozorunu tanıttı. Yeni dinozorun harekete ve Jurassic World’ün yeniden çekilen üçlemesinin geçeceği evrenin her yerine ayak izlerini bırakmaya ‘hazır’ olduğunu duyurdu.

Trevorrow, John Nolan Studios’a dinozorlarını emanet etmişti. Twitter’dan ise John Nolan Studios‘un yeni bebek dinozorunun hareket edebilen halini paylaştı. Bildiğiniz gibi daha önce de dinozorumuzun boyası tam kurumamış halini paylaşmıştı.

 

Henüz filmle ve dinozorlar ile ilgili fazla ayrıntı verilmemiş olsa da, yeni dinozorumuzu daha önceden görmüş olabiliriz. Bebek dinozor 2019’da çekilen Big Rock isimli kısa filmdeki Nasutoceratops’un bebeğine çarpıcı bir benzerlikte tasarlanmış. 2018 yapımı Jurassic World: Fallen Kingdom ile yeni çekilecek olan devam filmlerdeki hikayeleri birbirine bağlayabilmek için yeni bebek dinozoru oluşturmuş olabilirler.

Trevorrow, Jurassic World’ün yeniden çekilen üçlemesini Emily Carmichael ile birlikte yazdı. Yeni filmin ilk iki Jurassic World filminin yaptığı hibrid dinozorları tekrardan kullanmayacağı yani bu dinozorları ıskartaya çıkaracağı açıklandı. Buradan da dinozorları daha sade, daha basit halleriyle göreceğimiz doğrulandı.

Jurassic World 3 filmi yeni bebek dinozoru ile 11 Haziran 2021’de beyaz perdedeki yerini alacak. Siz de bu yapımı bekleyen dinozor severlerden misiniz?

 

fanzade.com editörü