FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

SONY ve MARVEL Projesi Olan VENOM 2 Kesinleşti

0

Venom filminin Box Office sonucu 2018 yılının en başarılı filmlerinden olduğunu hepimize gösterdi. Sonuç olarak da beklendiği üzere Sony, Venom’un devam filmi için yeşil ışık yaktı. Daha öncesinde stüdyo isimsiz olarak 2020 yılı için bir “Sony-Marvel devam projesi” duyurmuştu. O zaman “Venom 2 olabilir mi?” diye düşünmüştük. Artık resmileşti ve Venom 2 çıkacak. İlk filmde birlikte çalışan ekip tekrardan bir araya geliyor.

Venom filmi senaristlerinden Kelly Marcel, Sony tarafından Venom 2’yi yazması için seçildi. Variety tarafından yapılan habere göre Marcel ile olan bu anlaşma mühim olandı ve Marcel senaristlik dışında Venom 2’nin idari yapımcısı olarak görev alacak. Scott Rosenberg ve Jeff Pinkner da Venom filminde senaristlerdi ancak Venom devam filmine dahil olmayacaklar.

Yeni filmin hikayesine dair spesifik detaylar henüz açıklanmamışken yönetmen koltuğunda kimin oturacağı da merak konusu. Venom filminin yönetmeni Ruben Fleischer’dı ancak Sony, film için başka bir yönetmen bulmak zorunda kalabilir çünkü Fleischer, Zombieland devam filmi ile meşgul oluyor olacak.

ZOMBIELAND 2 Yönetmeni Film Hakkında Konuştu

Eğer bu yapım daha önce bahsedildiği gibi “Sony-Marvel devam projesi” ise 2 Ekim 2020 yılında Venom’un devam filmini sinemalarda izleyebileceksiniz.

 

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.