WARNER BROS Tarafında Hareketlilik: Yeni SCOOBY-DOO Filmi İçin Anlaşmalar Yapıldı

Warner Bros. Scooby-Doo serisinin yeniden çekimi yolunda çalışmalarına devam ediyor. The Holywood Reporter sitesi film için çeşitli oyuncularla anlaşmaya varıldığını bildirdi. Yeni Scooby-Doo filmi için ekipte olacak oyunculardan bazıları Will Forte (Last Man on Earth), Gina Rodriguez (Jane the Virgin) ve Tracy Morgan (30 Rock).

split,

Forte, serinin korkak kahramanı Shaggy‘ye, Rodriguez takımın beyni Velma‘ya, Morgan da Hanna-Barbera’nın Kaptan Mağara Adamı’na  hayat verecek. Serinin esas yıldızı Scooby ise uzun süre bu karaktere sesini vermiş olan usta Frank Welker tarafından seslendirecek.

THR’nin açıklamalarına göre yeniden çekilecek olan filmde Gizem Avcıları diğer Hanna-Barbera karakterleri ile güçlerini birleştirerek dünyayı Dick Dastardly ve yancısı Muttley’nin kötü emellerinden korumaya çalışacak.scooby-doo-scoob-2018-directors,

Animasyon yönetmenliği Tony Cervone (Looney Tunes Şov, Tom ve Jerry) tarafından yapılacak olan filmde yapımcı Chris Columbus (Harry Potter), Charles Roven (Batman v Superman: Adaletin Şafağı) ve Allison Abbate (Space Jam) gibi isimler de yer alıyor. Yapımcı şirket filmin çıkışı için 2020 yılının Mayıs ayını işaret ediyor.

Sinema, dizi, oyun sever