THY, ‘Batman v Superman: Dawn of Justice’ Filmine Sponsor Oldu

Türk Hava Yolları 2016 yılının en çok beklenen filmlerinden “Batman v Superman: Dawn of Justice‘e resmi sponsor oldu.

Türk Hava Yolları, Warner Bros. ile gerçekleştirdiği bu işbirliği için Türk Hava Yolları filosundan bir Boeing 777-300 ER tipi uçağını da film temalı olarak boyayarak giydirdi. Uçağın her iki tarafında eskitme yöntemiyle Batman ve Superman’in logoları yer aldı.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı M. İlker Aycı ”Batman ve Superman filminde bizim, ki bu yılın en büyük prodüksiyonlarından 350 milyon dolarlık bir dev prodüksiyon. Tabi ki böyle büyük prodüksiyonunun gişe rekoru kırması beklenir. Böyle beklenen bir prodüksiyonda iki super kahraman böyle bir filmde bir araya geliyor. Bu iki süper kahramanın arasına bu filmin içersine reklam yerleştirmek üzere bir anlaşma yaptık. Warner Bros. ile bir işbirliği yaptık. Neticesinde THY uçağının görüntüsü hem filmin içerisinde hem de içten görüntümüz bulunacak ve logomuz olacak. Bir de filmin önemli sahneleri içerisinden birinde, filmin düğümlerinden birisi bizim Business Class’ta çözülecek. Bu anlamıyla da THY uçağı önemli bir yer teşkil edecek. ” şeklinde konuştu.

batmanucak

BEN AFFLECK REKLAM FİLMİNİ ÇEKECEK

THY’nin sponsor olduğu filmin yöneticisi Warner Bros. Pictures Kıdemli Başkan Yardımcısı Gane Garlock “Batman ve Superman’i partnerimiz Türk Hava Yolları ile gökyüzüne uçurmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Türk Hava Yolları’na ait bir uçağın içten ve dıştan görüntülerinin yer aldığı “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filminde kullanılan Batmobile aracının resmi taşıyıcı sponsoru da Türk Hava Yolları iştiraklerinden Turkish Cargo oldu. Buna göre Turkish Cargo dünyanın çeşitli yerlerindeki organizasyonlara Batmobile’ın taşınmasını sağlayacak.

Filmde Batman rolünde izlediğimiz ünlü oyuncu Ben Affleck ve Lex Luther karakterini canlandıran aktör Jesse Eisenberg ile bir reklam filmi çeken Türk Hava Yolları önümüzdeki günlerde bu filmin de yayınına başlayacak.

“Batman v Superman: Adaletin Şafağı,” filminin resmi sponsoru olan Türk Hava Yolları bu kapsamda filmin Los Angeles ve Londra’da gerçekleşecek galalarına da sponsor oldu.

Türk Hava Yolları önümüzdeki günlerde sosyal medya üzerinde gerçekleştireceği ” Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmi temalı bir yarışma düzenleyecek. Yarışma sonucu kazananları filmin Los Angeles’da gerçekleşecek galasına Türk Hava Yolları’nın davetlisi olarak katılacaklar.

İşte Türk Havayolllarının resmi sponsor olduğunu gösteren reklam filmi videosu:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=C9xZ14T0_08

Kim Gotham’a ve Metropolis’e uçmak istemez ki?

Fanzade.com editörü