BÖRÜ Dizisi NETFLIX’TE!

Alper Çağlar son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz başarılı yönetmenlerden. Şüphesiz en başarılı filmlerinden biri olan Dağ 2 filmiyle dizi sektörünün yönünü değiştirmiş ve asker temalı dizilerin popülerleşmesini sağlamıştı. Dağ 2’den 2 yıl sonra Börü adındaki bir mini dizi yaptı ve bu dizinin finalini de aynı isime sahip bir filmle yaptı. Ve bütün bunlardan sonra Netflix Börü dizisini satın aldı.

Netflix yakın bir zaman da BluTV yapımı olan Masum‘u satın almıştı. Bu sefer de Alper Çağlar’ın BluTV’de yayınlanan başarılı yapımı Börü‘yü satın aldı. Anlaşılan Netflix ülkemizdeki yapımları hanesine eklemeye devam edicek. Bütün bunların olmasında ki en büyük etken şüphesiz Hakan: Muhafız dizisinin ülkemizde yakaladığı başarı. Çok iyi bir dizi olmamasına rağmen ülkemizde çokça seveni olmuş durumda.

börü
Börü

Börü dizisi 6 bölümden oluşan ve her bir bölümü sinema filmi edasıyla çekilmiş kaliteli bir mini dizi. Zamanında sırf bu diziyi izlemek için BluTV almış biri olarak bu durum beni çokça memnun etti. Umarım Netflix ülkemizdeki aktivitesini daha arttırır ve güzel günler bizi bekler. Diziyi izlemenizi tavsiye ediyorum. Serinin finali niteliğinde olan Börü filminin eklenip eklenmeyeceği konusunda herhangi bir bilgi mevcut değil. Umarız o da eklenir.