Yeni ‘ALADDIN’ Fragmanı ile WILL SMITH’in Lamba Cinine İlk Bakış

Disney‘in 2019 için büyük planları var ve bu planlar arasında Aladdin live-action filmi de bulunuyor. Toy Story 4 haberlerinden sonra Disney bir de Aladdin’den bir kesit gösterdi.

Aşağıdaki Video ile fragmana bir de siz göz atın!

https://www.youtube.com/watch?v=bXmvU3K9YP8

Yeni Aladdin filmi Sherlock Holmes dümenindeki Guy Ritchie tarafından yönetiliyor ve Disney’in 1992’deki klasik animasyon filminin güncellenmiş bir halini üstleniyor. Orjinal filmde Robin Williams cini seslendiriyordu şimdi ise cini Will Smith oynayacak.

Disney’in Aladdin hakkında söyledikleri şöyle:

“Aladdin kadrosunda; iki kere Oscar adayı olmuş Will Smith (Ali, Men in Black) büyülü lambasının sahibine üç dilek hakkı veren cini, Mena Massoud (Amazon’un Jack Ryan) Sultan’ın kızına aşık talihsiz sokak çocuğu Aladdin’i, Naomi Scott (Power Rangers) Sultan’ın kendi hayatını yaşamak isteyen güzeller güzeli kızı Prenses Jasmine’i, Marwan Kenzari (Murder on the Orient Express) Sultan’ı tahtından edip Agrabah’ı kendi yönetmek isteyen kötü büyücü Jafar’ı, Navid Negahban (Homeland) kızına eş bulmak isteyen Agrabah’ın yöneticisi Sultan’ı, Nasim Pedrah (Saturday Night Live) Prenses Jasmine’in cariyesi ve danışmanı Dalia’yı, Billy Magnussen (Into the Woods) Skanland’dan gelen ve Prenses Jasmine’e talip Prens Anders’ı, ve Numan Acar (Homeland) Jafar’ın sağ kolu ve saray muhafızlarının başı Hakim’i oynayacak.”

Aladdin fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Heyecanlı mısınız? Yorumlarınızda düşüncelerinizden bahsedin!

Aladdin 24 Mayısta sinemalarda. Bu film Disney klasiklerinin 2019’un live-action uyarlamarından ikincisi olacak. Tim Burton’ın Dumbo filmi 29 Martta ve Jon Favreau’nun The Lion King filmi ise 19 Temmuzda yayınlanacak.

 

İstanbul doğumlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Almanca/İngilizce Öğretmenliği öğrencisi