TOY STORY 4: Bo Peep Dönüyor, Fragmanda Gördük!

Bo Peep‘in Toy Story dünyasına dönüşü resmiyet kazandı!

Bo Peep’in Toy Story 3’te bulunmaması Toy Story 4‘te seriye geri dönüşünün beklentilerini hayli bir arttırmıştı. Bo Peep’in geri dönüşü her ne kadar film yapımı sırasında ipuçlarıyla birlikte söylenmiş olsa da Disney ve Pixar resmi bir açıklamada bulunmamıştı. Ancak bu, bu pazartesi yayınlanan, Bo Peep’i de içeren yeni fragman ile ve aynı zamanda yayınlanan film posteri ile değişti.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz!

Toy Story 4’te Woody ve Bo Peep birbirlerini uzun süre görmedikten sonra ilk defa bir araya gelecekler. Bo Peep diğer oyuncaklar gibi plastik değil de porselenden yapıldığı için zamanla kazınmış ve solmuş görünüyor. Bo, yollarda uzun zaman geçirmiş ve “macera arayan özgür ruhlu” bir karaktere bürünmüş. Bo ve Woody birbirlerini gördükten sonra ne kadar uzak kaldıklarını fark ediyorlar.

“Bo kendi kaderini kendi ellerine aldı,” dedi Toy Story 4’ün yönetmeni Josh Cooley. Woody, Andy’nin büyümesini izlerken Bo cesaretin toplayıp dünyaya açılmadan önce uzun bir süre toz içinde yatmıştı. Ve Woody ile karşılaştıklarında birbirlerini tekrar bulduklarına inanamıyorlar.”

Seriye geri dönen tek kişi Bo değil aynı zamanda rolünden çok hoşlandığını belli eden orijinal ses sanatçısı da geri dönüyor; Annie Potts.

“Bo modern, bağımsız, elinden iş gelen ve kendine güvenen biri,” dedi Potts karakteri hakkında. “Bo’nun karakteri hayatın git gellerini zarafetle karşılamış olup ilham verici olarak algılanacak şekilde yazılmış. Benim de sahip olmak isteyeceğim bir şey.”

Bo Peep

Yeni fragmana ek olarak Disney ve Pixar, geçen sene diğer karakterler için çıkarılmış posterlere uyan bir Bo Peep posteri yayınladı.

Toy Story 4 21 Haziranda sinemalarda!

İstanbul doğumlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Almanca/İngilizce Öğretmenliği öğrencisi