Yapımcısı WONDER WOMAN 3 Filmi İçin İstekli Görünmüyor

patty jenkins wonder woman
Görsel: Omaze

DC hayranları hala yeni yayınlanan Wonder Woman 1984 framanı hakkında konuşuyorlar. İkinci filmle beraber normal olarak insanlar 1984 filminden sonra bir üçüncü film olup olmadığını merak ediyorlar. Tabi bu olay filmin yayına girmesinden önce biraz erken bir merak sanki. Çünkü Patty Jenkins ekibin Wonder Woman’la ilgili ikinci filmden sonra yeni bir filmi yapmaya yani bir Wonder Woman 3 filmine gönüllü olmadıklarını söylemişti.

“Aslında tüm hikayeyi biliyoruz. Hikayeyi bildiğimiz için şimdilik iki parçaya ayırmayı uygun gördük. Tabi ki zamanı geldiğinde belki fikrimizi değiştirebiliriz ama peş peşe gelen bu iki filmin arasındaki süre çok kısa. Hem Gal Gadot ’un yapması gereken farklı işler hem de bizim yapmak istediğimiz farklı işler var. Devamlı aynı şeyler yapıp körelmek istemiyoruz. Aklımızda bu projeye devam etmek gibi bir fikir yok ama doğru zaman ve doğru kişilerle buluşursak ikinci kere düşünebiliriz.”

Patty Jenkins, Wonder Woman 3 için pek istekli değil
Yapımcılar Wonder Woman 3 için pek istekli değil

Bu açıklamadan sonra elbette basit bir sorumuz olacak. 80’leri bu kadar önemli kılan ne? Brazil Comic Con’da Jenkins bu sorumuza cevap verdi.

“Neden 1984? Diana’yı modern dünyaya getirmek istedik. 80’ler Wonder Woman’ın alışık sayıldığı zamanlar. Böylece onu orada görmek çok güzeldi ama en önemlisi ise Batı medeniyetinin ihtişamını ve bu zamana etkilerini görmekti. Wonder Woman’ı günümüze yakın bir sistemde görmek ve ne tür düşmanlarla karşılaşıp bunlarla nasıl baş ettiğini görmek güzel bir fikirdi. Aslına bakarsanız fikirler birbirini takip etti ve her şey çok doğal bir şekilde gelişti.”

Seneye 5 Haziran’da gösterime gelecek Wonder Woman 1984 ile filmlerdeki 80’ler furyasının nerelere geldiğini izleyebilirsiniz. Bakalım nasıl olacak?