WONDER WOMAN Gal Gadot’dan BRIE LARSON’a Tebrik Mesajı

Wonder Woman Yıldızı Gal Gadot’dan Brie Larson’a tebrik geldi

Marvel ve DC hayranları kendi aralarında tartışsalar da, bu işten karlı çıkan genellikle filmlerin yapımcıları ve oyuncular oluyor. Her ne kadar günümüzde sinema alanında Disney-Marvel’ın DC’ye göre daha kâr getiren ve beğenilen işlere imza attığı gerçeği olsa da süper kahraman filmleri ekiplerinde yer alan çoğu kişi hayatından gayet memnun olmalı.
Bunlar bir yana şu anda sosyal medyada Wonder Woman’ın mı yoksa Captain Marvel‘ın mı daha iyi olduğu üzerine bir tartışma var.

DC filmi yıldızı Gal Gadot, Captain Marvel’ın gişedeki inanılmaz açılış haftası başarısı için Instagram hikayesinde ” Senin adına çok mutluyum kardeşim” yazıp Larson’ı etiketledi. Batman V Superman: Dawn of Justice filminden beri Diana Prince’i oynayan aktris, bu yazıyı Amazon Prensesi ve Carol Danvers’ın kol kola resmedildiği bir hayran çizimi üzerine ekleyerek paylaştı. (Wonder Woman ve Captain Marvel’ı bir araya getiren hayran çizimi Maxy Artwork‘e ait. 17 yaşındaki çizerin bu alanda hazırladığı birçok çizim var. Instagram hesabı üzerinden çizimlere ulaşmanız mümkün)

Gal Gadot'dan BRIE LARSON'a Tebrik
Gal Gadot’dan BRIE LARSON’a Tebrik

Brie Larson‘ın başrolde oynadığı film, açılışını gerçekleştirdiği ilk üç günde tüm dünyada 455 milyon dolarlık hasılat ile en iyi açılış hasılatına sahip 6. film olma şerefine ulaştı. Bu da Avengers: Infinity War‘dan sonraki en yüksek açılış hasılatına sahip süper kahraman filmi olduğu anlamına geliyor.

Captain Marvel şu an sinemalarda,  Gal Gadot ise Wonder Woman 1984 ile 5 Haziran 2020’de vizyona girecek.