FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Kanalımıza Abone Olursanız Seviniriz

THE MEN IN BLACK ve JUMP STREET Bir Araya Gelmeyecek

0

22 Jump Street'in(bizdeki adı ile Liseli Polisler) 2014 yılında vizyona girmesinden sonra serinin devamı için ortaya çeşitli fikirler atıldı. Bu fikirler arasında en ilginci de  liseli polislerimizin Men in Black ekibi ile bir araya gelmesiydi. Ne yazık ki bu birleşmenin hayalini kuranlara kötü bir haberimiz var. Proje rafa kaldırıldı. Men in Black yapımcısı Walter Parkes bu konuda şu sözü söyledi:

"Denedik ve bir araya getirmenin imkansız olacağını gördük."

Kanalımıza Abone Olursanız Seviniriz

Liseli Polisler serisi için Channing Tatum ve Jonah Hill'i tekrar bir arada göremeyeceğiz. Bu sorun değil çünkü 22 Jump Street sonunda devam filmine göz kırpan bir işaret yoktu. Bunun yerine serinin bir kadın uyarlaması yapılacağı haberi var. Şu anda geliştirilmeye devam eden bu proje ilerleme kaydediyor. Filmin senaristi Rodney Rothman, yönetmeni Phil Lord ve Chris Miller olacak. Kesin olmasa da yapılan haberlere göre baş rolde Tiffany Haddish ve Awkwafina'yı görebiliriz.

Bu yeni Jump Street uyarlamasına dair yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.Yorumlarınızı aşağıdan bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.