CHRIS HEMSWORTH’lu MEN IN BLACK’e İlk Bakış

Eğer sizlerin de çocukluğu benim gibi 90’lar döneminde geçtiyse bu habere ne kadar sabırsızlandığınızı tahmin edebiliyorum. Her ne kadar Rick Sanchez MIB2‘nin bir para tuzağı olduğunu söylese bile arkadaşlar bu;
MEN IN BLACK !!
Bilim kurgu ve komedinin birleşiminden oluşan muazzam bir seri.( Tommy Lee Jones & Will Smith‘siz nasıl olacak ama o ayrı bir merak konusu)

Gün yüzüne çıkmış bazı set fotoğrafları sayesinde Chris Hemsworth‘un, MIB4(daha filmin resmi adı açıklanmadı) filminde nasıl görüneceğine dair ilk karelere şahit olduk. Filmde “Ajan H.” takma adıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan Hemsworth’un partneri ise Tessa Thompson. (Bu ikiliyi tekrardan  yan yana izlerken muhtemelen bir kaç kez Thor: Ragnarok” göndermesine şahit olacağız.)

 

MIB U.K. (MIB Birleşik Krallık)‘ın patronunu ise Liam Neeson olacak. Filmde aynı zamanda Kumail Nanjiani ajanlarımızın uzaylı yardımcısı rolünde olacak ve son olarak Rafe Spall‘ın (Jurassic World: Fallen Kingdom) filmin kadrosuna katıldığını biliyoruz ama nasıl bir karaktere hayat vereceği daha açıklanmadı. Keşke açıklanmayan bilgiler sadece bunlarla sınırlı kalmış olabilse fakat daha filmin hikayesinin bile ne olduğuna dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Ama bizlere şu ana kadar sundukları argümanlar bile insanın ayaklarını yerden kesmeye yetiyor.

Filmin yönetmen koltuğunda F. Gary Gray (Fate of the Furious), senarist koltuğunda ise Matt Holloway ve Art Marcum (Iron Man) yerlerini almış vaziyetteler. Filmin açıklanan yayın tarihi ise 14 Haziran 2019. Nereden baksak daha 1 yıla yakın vaktimiz var, o zamana kadar sizleri “Rick and Morty – Men In Black” parodisi ile baş başa bırakıyorum 🙂 .

Esnaf bir baba ile tasarımcı bir annenin ortak çalışması. Boş vakitlerinde bal porsuğu ile komodo ejderi dövüşse hangisi kazanır diye düşünen, Koluna anime ve çizgiromanlarla alakalı dövme yaptıracak kadar fütursuz bir adam...