CAPTAIN MARVEL Zamanda Yolculuk Yapacak Mı?

Captain Marvel ve daha birçok Marvel filmi yıldızı Samuel L. Jackson, Entertainment Weekly ile yaptığı röportajda karakterine dair çok önemli detayları açığa çıkardı.

Dünyanın en muhteşem süper kahraman birliğinin başına Avengers: Sonsuzluk Savaşı’ndan sonra neler geleceği merak konusuyken, zamanda yolculuk en öne çıkan teorilerdendi. Jackson, Captain Marvel’ın muhteşem süper güçlerini keşfederken tam olarak da bu konuya değindi.

“O Marvel evreninin oldukça geniş süper güçlere sahip bir karakteri. Brie Larson’ın oynayacağı Carol Danvers ise dinamit etkisi yaratacak. Yani, şu anda The Avengers’ın karşısındaki(Sonsuzluk Savaşı’nda gördüğümüz üzere) Thanos’u yenmesi çok zor bir ihtimal. Böylece Thanos kadar güçlü bir şeye ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. Bu nokta da ne kadar güçlü ve her şeye gücünün yetebildiğini keşfedecek. Captain Marvel, Marvel evreninde zamanda yolculuk yapabilen çok az insandan biri olacak.”

Jackson MCU tarihinin en büyük spoiler’ını ağzından mı kaçırdı? Yoksa bu bilgiyi kasten mi bizlerle paylaştı?

Öncelikle Jackson hayranlarla dalga geçiyor ya da hayranlara şaka yapıyor olabilir. Geçtiğimiz yıllarda da zamanda yolculuk hakkında soru sorulmuştu. Belki de insanların bu konu hakkında konuşmasını istediği için böyle bir şey söylemiş olabilir. Dahası, ünlü yıldız kendisinin çizdiği çizgi roman mitolojisinde Carol’ın geçmişini yanlış hatırlayıp zamanda yolculuk yapabileceği özelliğini karıştırmış olabilir.

Tüm bu teorilerin ve soruların yanıtını Captain Marvel, 8 martta sinemalara çıktığında öğrenmiş olacağız.

CAPTAIN MARVEL Filminin Süresi Açıklandı Mı?