THE BIG LEBOWSKI Spin-Off’u JESUS ROLLS’tan İlk Fragman ve Poster Yayınlandı!

Daha önce de sitemizde haberini yaptığımız, tüm zamanların en kült filmleri arasında yer alan 1998 yapımı suç, komedi türündeki Coen Biraderler filmi The Big Lebowski‘nin -kabaca- bir yan ürünü yani spin-off filmi olan Jesus Rolls‘tan fragman yayınlandı. Film, Büyük Lebowski’de yer aldığı kısacık sahnelere rağmen akıllarda kalıcı yardımcı oyuncu performansı ile John Turturro‘nun Jesus karakterine odaklanacak.

Neden sadece İtalyanca yayınladığına anlam veremediğimiz fragmanda kimler yok ki: John Turturro, Bobby Cannavale, Audrey Tautou, Jon Hamm, Christopher Walken ve Susan Sarandon. Yıldızlar geçidi filmimizi Turturro kendisi yazdı, yönetti ve elbette başrolde kendisi var.

Orijinal filmden efsanevi karakterler The Dude ve Walter Sobchak‘ı bu filmde görmeyi beklemesek de çok ufak da olsa bir sahnede gözükmeleri hayranları çok mutlu ederdi sanırız. The Big Lebowski’nin muhteşem film müziklerine de katkı vermiş The Gipsy Kings grubunun da bu filmde yer aldığını fragmandan öğrenmiş olduk.

Film 17 Ekim’de İtalya’da vizyona girecek olsa da dünyanın geri kalanı ve ülkemiz için net bir vizyon tarihi yok. 2020 yılı içinde sinemalarımızda yer almasını bekliyoruz.

İsterseniz filmin yayınlanan iki afişine de göz atalım:

Siz pek çok ikonik sahne ve repliğe sahip Büyük Lebowski’yi izlediniz mi, The Jesus Rolls’tan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi bizimle ve yazılarımızı sosyal medya hesaplarınızda ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.